Na zdjęciu zapowiedź meczu La Liga

Villareal CF – Real Valladolid

      No Comments on Villareal CF – Real Valladolid

Data: 02.11.2020

Godzina: 21:00

Satdion: Estadio de la Ceramica (Villareal)

Po przegraniu tylko jednego z siedmiu dotychczasowych występów w lidze w tym sezonie, Villarreal jest w dobrej formie w La Liga przed kolejnym starciem.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (25 spotkań): Villareal CF 9 zwycięstw, Real Valladolid 11 zwycięstw, 5 remisów
  • Dwa z ostatnich trzech spotkań zakończyły się remisem.
  • Gospodarz zanotował trzy z ostatnich pięciu zwycięstw ogółem.
  • Obie drużyny zdobyły bramki tylko w jednym z pięciu ostatnich starć.
  • Ich poprzednie spotkanie zakończyło się remisem 1-1.
  • Gościom udało się wygrać tylko podczas jednej z ostatnich czterech wizyt.

Zapowiedź meczu Villareal CF – Real Valladolid

Gospodarz zebrał 12 punktów z trzech zwycięstw i zremisował resztę starć w swoim harmonogramie do tej pory. Zagrają z Valladolid po bezbramkowym remisie na wyjeździe z awansowanym zespołem Cadiz. Tymczasem Real Valladolid spadł na sam koniec tabeli z passą bez zwycięstwa w kampanii w tym sezonie. Cztery z siedmiu spotkań bez zwycięstwa zakończyły porażkami i zdobyli tylko trzy punkty z trzech dotychczasowych remisów w tym sezonie. Zagrają z Villareal po przegranej 0-2 u siebie z CD Alaves w poprzednim starciu ligowym w La Liga.

Analiza i podsumowanie

Villarreal jest w lidze w czterech meczach bez porażki, na przemian wygrywa i remisuje. Na obecnym etapie gospodarz ma dziewięć punktów przewagi nad gośćmi w tabeli w tym sezonie. Ponieważ przeciwnicy znajdują się na samym dole tabeli, nie ma wątpliwości, że mecz ma zakończyć się wygraną gospodarzy. Gospodarz cieszy się przewagą własnego boiska w tym meczu, a passa czterech zwycięstw u siebie we wszystkich głównych rozgrywkach w harmonogramie pomoże Villarealowi wykorzystać swoją przewagę. Jednak w ostatnich pięciu starciach u siebie obie drużyny zdobyły bramkę w ciągu dziewięćdziesięciu minut. Tymczasem Valladolid nie wygrywa w kalendarzu ostatnich siedmiu spotkań w lidze. Gość ma tylko jedno zwycięstwo w ostatnich dziesięciu meczach wyjazdowych w kampanii. Przy tak kiepskiej kondycji na wyjazdach Valladolid raczej nie będzie stanowić zagrożenia dla gospodarzy. Opierając się na statystykach, wygrana gospodarzy będzie prawdopodobnie najlepszym zakładem dla graczy w tym starciu. Poza tym typ na Villarreal, że wygra którąkolwiek połowę meczu, będzie również przydatna, aby zapewnić przyzwoite zyski ze spotkania.

Typy na mecz

„1” – @1.60 (forBET)

„Villareal wygra przynajmniej jedną połowę” – @1.40 (forBET)