Na zdjęciu zapowiedź meczu Bundesligi

VfL Wolfsburg – Werder Brema

      No Comments on VfL Wolfsburg – Werder Brema

Data: 27.11.2020

Godzina: 20:30

Stadion: Volkswagen Arena (Wolfsburg)

The Wolves to jedna z najlepszych drużyn w niemieckiej ekstraklasie, a także jedna z niewielu drużyn pozostających w pięciu najlepszych ligach w Europie, które nadal utrzymują status niepokonanych.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (49 spotkań): VfL Wolfsburg 18 zwycięstw, Werder Brema 22 zwycięstwa, 9 remisów
  • Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wilków na wyjeździe 0-1.
  • Zanotowali także siedem z poprzednich trzynastu zwycięstw ogółem.
  • Nie udało im się strzelić gola tylko raz temu rywalowi w ostatnich 20 spotkaniach.
  • W ciągu ostatniej dekady goście wygrali w tym miejscu tylko dwa razy.
  • Od 2007 roku gospodarzom nie udało się strzelić gola tym gościom ani razu.

Zapowiedź meczu VfL Wolfsburg – Werder Brema

Obecnie Wilki zajmują szóste miejsce w tabeli. Jednak dzieli ich zaledwie pięć punktów od najwyższego miejsca, a imponujące występy w następnych kilku tygodniach mogą pchnąć ich wyżej w tabeli. Dodatkowo, mają również najlepszą obronę w całej lidze, a nawet mistrz, Bayern stracił ponad dwukrotnie więcej bramek w lidze. Co więcej, podopieczni Olivera Glasnera również mają zadowalający wynik w spotkań bezpośrednich z tym rywalem. Zwróćcie też uwagę, że River Islanders są obecnie jedną z najsłabszych drużyn w rozgrywkach. Z tego powodu spodziewajmy się, że Wolfsburg wygra w ten weekend.

Analiza i podsumowanie

Podopieczni Glasnera w ostatnim meczu wygrali na wyjeździe 0:2 z Schalke. W międzyczasie podopieczni Marco Bodego zremisowali 1:1 na boisku Bayernu. Ponadto, Wilki wygrały trzy z ostatnich czterech meczów ligowych, a także są niepokonani w ostatnich siedmiu pojedynkach. Pozostali również niepokonani w 15 z ostatnich 16 spotkań. U siebie nie przegrali ani jednego meczu przez cały ten sezon we wszystkich rozgrywkach i stracili w sumie tylko dwa gole w poprzednich siedmiu takich meczach. Z drugiej strony, ich rywale grają bez zwycięstwa w sześciu meczach i mają tylko jedno czyste konto z poprzednich dziesięciu pojedynków. Na wyjazdach mają trzy mecze bez zwycięstwa, a ich jedyne zwycięstwo w Bundeslidze na wyjeździe w tym sezonie to pojedynek z Schalke, czyli jedną z najgorszych drużyn w rozgrywkach. Biorąc pod uwagę te obserwacje, spodziewajmy się zwycięskiego występu ze strony Wolfsburga.

Typy na mecz

„1” – @1.75 (Fortuna)

„Wolfsburg powyżej 1.5 bramki” – @1.67 (Fortuna)