Na zdjęciu zapowiedź meczu La Liga

Valencia CF – Atletico Madryt

      No Comments on Valencia CF – Atletico Madryt

Data: 28.11.2020

Godzina: 16:15

Stadion: Estadio de Mestalla (Valencia)

Valencia była niepokonana przez ostatnie trzy starcia z dwoma remisami. Ich niepokonaną passę poprzedziła wcześniej podwójna porażka.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (58 spotkań): Valencia CF 20 zwycięstw, Atletico Madryt 20 zwycięstw, 18 remisów
  • Trzy z ostatnich pięciu spotkań zakończyły się remisem.
  • Gość był niepokonany przez ostatnie jedenaście spotkań.
  • Obie drużyny strzeliły w ostatnich czterech meczach.
  • Ich poprzednie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
  • Gość zanotował dziewięć z ostatnich dziesięciu zwycięstw ogółem.

Zapowiedź meczu Valencia CF – Atletico Madryt

Gospodarz zdobył 12 punktów z 3 zwycięstw i 3 remisów w 10 występach ligowych. Zbliżający się pojedynek rozpoczną po osiągnięciu remisu 2-2 na wyjeździe przeciwko Alaves w ostatnim meczu. Oprócz porażki w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium, Atletico Madryt nie przegrało żadnego z ostatnich dwunastu starć w swoim harmonogramie. Są także niepokonani do tej pory w La Liga, a w tym sezonie jako gospodarz zdobyli 20 punktów z 6 zwycięstw i 2 remisów. Zagrają po wygranym 1:0 u siebie meczu z Barceloną w ostatnim starciu ligowym.

Analiza i podsumowanie

Nie ma wątpliwości, że drużyna gości zdobędzie w tym starciu trzy punkty. Atletico Madryt ma passę pięciu zwycięstw i nie przegrało żadnego z 8 meczów La Liga w tym sezonie. W międzyczasie Valencia wygrała tylko jedno z pięciu ostatnich starć w swoim harmonogramie. Valencia cieszyć się będzie przewagą własnego boiska, a niespodziewane zwycięstwo z Realem Madryt w poprzednim meczu u siebie poprawiło ich morale. Jednak Simeone i jego zawodnicy mają passę dwóch zwycięstw na wyjeździe, a to pomoże im w podróży na Mestalla. Typ dla powyżej 1.5 gola będzie służyć jako dobra opcja, biorąc pod uwagę, że możemy spodziewać się przynajmniej kilku bramek w ciągu 90 minut.  Wygrana gości będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem dla graczy, aby zapewnić przyzwoite zwroty z tego spotkania. W związku z tym, że gość był w niesamowitej formie w ciągu pięciu meczów w lidze, prawdopodobnie stworzy więcej okazji w tym meczu.

Typy na mecz

„Powyżej 1.5 bramki” – @1.40 (forBET)

„2” – @1.75 (forBET)