Na zdjęciu zapowiedź meczu Tottenham LASK

Tottenham Hotspur – LASK Linz

      No Comments on Tottenham Hotspur – LASK Linz

Data: 22.10.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Tottenham Hotspur Stadium (Londyn)

Spurs to jedna z najlepszych drużyn w Premier League – powszechnie uważana za najbardziej konkurencyjne i bezwzględne rozgrywki krajowe w Europie. W rzeczywistości od kilku lat Spurs zaliczani są do tytanów Anglii.

  • Bilans spotkań bezpośrednich
  • Oba zespoły nie grały ani jednego starcia bezpośredniego w historii.

Zapowiedź meczu Tottenham Hotspur – LASK Linz

Nie ma co oszukiwać, ale zespół Tottenhamu jest bez wątpienia najsilniejszym zespołem w grupie J i naprawdę są jednym z głównych pretendentów do zdobycia trofeum na koniec sezonu. Jeśli tylko skoncentrują się na tym turnieju, ponieważ Tottenham jest aktualnie dopiero siódmy w ligowej tabeli, zatem mogą być zmuszeni do pogoni za czołówką w późniejszym etapie rozgrywek. Oczekuje się jednak, że z łatwością wygrają tą grupę, a biorąc pod uwagę, że rozpoczynają kampanię u siebie, a także przeciwko drużynie z Austrii – spodziewajmy się zwycięstwa od Tottenhamu w ten czwartek. Zwłaszcza, że w trzech poprzednich meczach drużyna Tottenhamu strzeliła aż 16 bramek.

Analiza i podsumowanie

Spurs są nie tylko jedną z najlepszych drużyn w Anglii ale mają również legendarnego menedżera na czele, Jose Mourinho. Dodając do tego, że w składzie Tottenhamu występują tacy zawodnicy jak Harry Kane, Son Heung-min, Gareth Bale, mają jeden z najlepszych formacji ofensywnych na świecie. Piłkarze Tottenhamu zanotowali umiarkowany start do sezonu 2020-21, a ich jedyna jak dotąd porażka to przegrana z Evertonem, z pewnością najlepsza obecnie drużyna w angielskiej Premier League. Co więcej, drużyna angielska gra u siebie, a do tego zmierzy się z drużyną z austriackiej Bundesligi – znacznie gorszej od ich angielskich przeciwników. Ponadto podopieczni Mourinho od marca 2020 roku nie przegrywają na własnym boisku, a także strzelili łącznie dziesięć bramek w ostatnich dwóch występach na tym stadionie. W międzyczasie ich rywale nie wygrali w sześciu z poprzednich dziesięciu wyjazdów i stracili dwa lub więcej goli w trzech z sześciu poprzednich takich pojedynków. Biorąc pod uwagę te obserwacje, spodziewajmy się zwycięskiego występu Tottenhamu w tym tygodniu.

Typy na mecz:

„1 (-1)” – @1.60 (Fortuna)

”Tottenham powyżej 1.5 bramki” – @1.40 (Fortuna)