Na zdjęcuy zapowiedź meczu Ligi Narodów

Szwajcaria – Hiszpania

      No Comments on Szwajcaria – Hiszpania

Data: 14.11.2020

Godzina: 20:45

Stadion: Stadion St. Jakob-Park (Bazylea)

Jeszcze jedna porażka i dla Szwajcarów będzie po wszystkim. Na razie zajmują ostatnie miejsce w tabeli w grupie A4. W sumie zdobyli w rozgrywkach tylko dwa punkty ze wszystkich czterech spotkań i, co zrozumiałe, nadal poszukują swojej pierwszej wygranej.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (7 spotkań): Szwajcaria 1 zwycięstw, Hiszpania 4 zwycięstwa, 2 remisy
  • Ostatnim razem, gdy ta dwójka się spotkała, podopieczni Enrique zanotowali zwycięstwo 1: 0.
  • Zanotowali cztery z poprzednich pięciu zwycięstw.
  • W rzeczywistości w ciągu ostatnich sześciu dekad przegrali tylko raz.
  • Mają 100% zwycięstw na szwajcarskiej ziemi i strzelili cztery lub więcej goli we wszystkich takich meczach.

Zapowiedź meczu Szwajcaria – Hiszpania

Szwajcarzy mają o cztery punkty mniej od zajmującej trzecie miejsce Ukrainy, a do końca rozgrywek pozostały tylko dwa mecze. Dość powiedzieć, że są pod niewyobrażalną presją i zmuszeni są do zdobycia trzech punktów w ten weekend. Jednak zmierzą się z byłymi mistrzami świata i obecnymi liderami grupy, ekipą La Roja. Podopieczni Luisa Enrique mają jeden punkt przewagi nad zajmującymi drugie miejsce Niemcami. Oni też są zdeterminowani, by walczyć o zwycięstwo, bo skromna przewaga nad Niemcami może nie wystarczyć. La Roja potrzebuje awansu do kolejnej rundy za wszelką cenę. Biorąc pod uwagę ich imponującą formę, dobre wyniki w starciach H2H na przestrzeni lat i pragnienie powrotu na szczyt piłkarskiej hierarchii, można spodziewać się hiszpańskiego zwycięstwa w St. Jakob-Park.

Analiza i podsumowanie

Podopieczni Vladimira Petkovicia zremisowali 3:3 w ostatnim meczu na wyjeździe z Niemcami. W międzyczasie La Roja przegrała na wyjeździe z Ukrainą 1: 0. Ponadto Szwajcarzy mają sześć gier bez zwycięstwa i przegrali cztery z tych pojedynków. Stracili też dwa lub więcej goli w czterech z tych spotkań. W domu wciąż szukają swojej pierwszej wygranej w 2020 roku. Z drugiej strony, mistrzowie świata z 2010 roku przegrali tylko jeden z poprzednich siedemnastu pojedynków i przegrali tylko dwa razy na wyjeździe w ciągu ponad 50 miesięcy. Ponadto podopieczni Enrique również mają świetny wynik w starciach bezpośrednich przeciwko temu przeciwnikowi i obecnie zajmują 6. miejsce na świecie, podczas gdy ich rywale nie są nawet w pierwszej piętnastce. Prawdopodobnie  Hiszpania będzie miała przewagę w tą sobotę.

Typy na mecz

„Zakład bez remisu – 2” – @1.40 (forBET)

„Hiszpania wygra przynajmniej jedną połowę” – @1.44 (forBET)