Na zdjęciu zapowiedź meczu Serie A

SSC Napoli – AS Roma

      No Comments on SSC Napoli – AS Roma

Data: 29.11.2020

Godzina: 20:45

Stadion: San Paolo Stadium (Neapol)

Napoli doświadczyło ekscytującej, ale rozczarowującej porażki u siebie z AC Milan (1:3) w zeszłym tygodniu. W tym tygodniu będą chcieli się odbić, goszcząc Romę zaledwie kilka dni po starciu Ligi Europy z Rijeką.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (42 mecze): SSC Napoli 12 zwycięstw, AS Roma 20 zwycięstw, 10 remisów
  • Napoli pokonało Romę (2:1) w ostatnim spotkaniu drużyn, zdobywając ważne punkty w lipcu.
  • Roma zdobyła wszystkie trzy punkty tylko raz w ostatnich czterech bezpośrednich starciach.
  • Byliśmy przyzwyczajeni do thrillerów z golami po obu stronach boiska w ostatnich pięciu starciach, a dodatkowo łącznie padło w nich 19 goli.

Zapowiedź meczu SSC Napoli – AS Roma

Po raz kolejny zakończyła się passa dwóch zwycięskich gier Napoli i będą desperacko potrzebować punktów, aby utrzymać się w czołówce. Tymczasem Roma cieszyła się świetnymi występami w ostatnim czasie imponowała formą nawet bez Edina Dzeko, lidera linii ataku. Odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu, kiedy pokonali Parmę (3:0) w zeszłym tygodniu, zdobywając po drodze 13 bramek. Trener Fonseca będzie chciał powtórzyć wynik Milanu z ubiegłego tygodnia, ponieważ Napoli ostatnio na własnym terenie rozczarowuje. Giallorossi również strzelają wiele bramek na wyjazdach zatem możemy oczekiwać także ciekawego widowiska. Mając to na uwadze, spodziewamy się festiwalu strzeleckiego w niedzielny wieczór, ponieważ obie strony chcą dogonić Rossonerich na szczycie tabeli. Napoli może mieć większe kłopoty, jeśli nie zdobędzie punktów, ale może to również oznaczać presję, która im w tym pomoże!

Analiza i podsumowanie

Przypuszczam, że w niedzielę może nas rozboleć szyja, od kręcenia nią w lewo i prawo. Wygląda jednak na to, że w tym pojedynku nie ma zdecydowanego faworyta. Uważamy, że obie ekipy będą walczyć o punkty, ale w tym momencie uważamy, że remis ma najlepszą wartość, która aktualnie wynosi 3.80 i powinna sprawić, że goście będą bardziej zadowoleni. Mimo to oczekujemy bramek i jesteśmy też pewni, że zobaczymy je po obu stronach. Ty samem opcja, TAK, na obie drużyny, które strzela bramkę jest także dobrą opcją, po kursie 1.50. Ostatnio też byliśmy przyzwyczajeni do takich gier między tymi drużynami, co jest kolejnym powodem takiego zakładu.

Typy na mecz

„X” – @3.80 (Fortuna)

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.50 (Fortuna)