Na zdjęciu zapowiedź meczu Ligi Mistrzów

Slavia Praga – FC Midtjylland

      No Comments on Slavia Praga – FC Midtjylland

Data: 22.09.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Sinobo Stadium (Praga)

Dość powiedzieć, że ostatnim czasie zawodnicy Slavii Praga skutecznie grali na boisku. Są obecnymi mistrzami czeskiej pierwszej ligi i zamierzają bronić tytułu w tym sezonie.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • W przeszłości te zespoły jeszcze ani razu ze sobą nie rywalizowały

Zapowiedź meczu Slavia Praga – FC Midtjylland

Chociaż tak naprawdę rozpoczęli sezon 2019-20 od błyskotliwej gry w ofensywie, to ich konsekwentna gra obronna pomogła im wywalczyć tytuł na koniec sezonu. W rzeczywistości przez cały długi 30 meczowy sezon zespół wpuścił w sumie tylko 10 bramek do swojej bramki. To warte podkreślenia gdyż następny najlepszy wynik to 22 gole w Pilźnie. W międzyczasie zawodnicy Midtjylland mieli problemy ze swoją formą w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zwłaszcza na wyjeździe zespół nie osiągnął poziomu swojej kampanii 2019-20. Biorąc pod uwagę formę biało-czerwonych oraz zmagania Midtjylland, można wywnioskować, że gospodarze mają we wtorek ogromną przewagę. Nie zapominajmy też o tym, że grają w domu. Można zatem się spodziewać, że Slavia Praga będzie miała przewagę w ten wtorek.

Analiza i podsumowanie

Zawodnicy Slavii Praga są niepokonani od 18 meczów i strzelili łącznie 23 gole w ostatnich sześciu starciach. U siebie wygrali cztery mecze, a także wygrali siedem z poprzednich ośmiu występów tutaj. Cytując statystyki, ostatni raz przegrali u siebie w listopadzie 2019 roku,  także w Lidze Mistrzów. Z drugiej strony, ich przeciwnicy nie odnieśli zwycięstwa w pięciu z ostatnich dziesięciu meczów w klasyfikacji generalnej i w pięciu z poprzednich siedmiu pojedynków poza domem. Biorąc pod uwagę te przytłaczające statystyki, spodziewajmy się, że Slavia Praga rozegra we wtorek wspaniały pierwszy mecz, co powinno pomóc im zbliżyć się o krok do kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Typy na mecz:

„1” – @1.82 (forBET)

„Slavia powyżej 0.5 bramki w pierwszej połowie” – @1.86 (forBET)