Na zdjęciu zapowiedź meczu Ligi Mistrzów

Olympique Marsylia – Manchester City

      No Comments on Olympique Marsylia – Manchester City

Data: 27.10.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Orange Velodrome (Marsylia)

Pep Guardiola jako szkoleniowiec rozczarowuje po porażkach na największej scenie w Europie w poprzednich latach. Pomimo wszystkich sukcesów i dominacji w krajowych rozgrywkach, hiszpański trener nie pokazał wiele w Lidze Mistrzów, poza swoimi dniami świetności w Barcelonie.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Zbliżający się pojedynek będzie pierwszym w historii starć bezpośrednich

Zapowiedź meczu Olympique Marsylia – Manchester City

Co więcej, po wydaniu ogromnej ilości pieniędzy i posiadaniu jednego z największych budżetów transferowych w światowym futbolu, potrzebuje tego trofeum za wszelką cenę. Z całą pewnością możemy liczyć, że postara się zanotować jedną ze swoich najlepszych europejskich kampanii. I może, ale nie musi, zakończyć te rozgrywki triumfem, ale jedno jest pewne, z pewnością nie będzie chciał przegrać z drużyną z Francji. Nie po raz kolejny. Olympique gra we francuskiej Ligue 1 i przeciwko drużynie z najlepszej ligi w Europie nie mają żadnych szans. I zwróćmy uwagę, że Obywatele byli najlepszą drużyną w angielskiej Premier League, razem z Liverpoolem, przez ostatnie kilka lat. Co więcej, niedawna forma również sugeruje, że podopieczni Andre Villas-Boasa nie są w stanie zmierzyć się w równej walce z Manchesterem. Spodziewajmy się, że Manchester City zapewni sobie łatwe zwycięstwo w ten wtorek.

Analiza i podsumowanie

Francuski zespół przegrał na wyjeździe 1-0 w ostatnim dniu meczu z Olympiakosem. W międzyczasie Citizens wygrali u siebie 3-1 z Porto.Ponadto, Olympiakos jest prawdopodobnie najsłabszą drużyną w całej grupie, a podopieczni Villas-Boasa rozpoczęli kampanię przegraną przeciwko nim. Co więcej, byli również bez zwycięstwa w pięciu z poprzednich siedmiu meczów ogółem. W domu nie wygrali w pięciu z sześciu poprzednich występów i nie zachowali czystego konta na tym boisku w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy. Z drugiej strony, ich rywale są niepokonani w ostatnich pięciu meczach w, a także byli niepokonani w poprzednich pięciu meczach na wyjeździe. Co najważniejsze, Pep jest jednym z najlepszych menedżerów tego pokolenia i z zazdrością dowodzi jednym z absolutnie najlepszych składów na świecie. Co więcej, gracze mają również pewne rachunki do wyrównania po tym, jak zostali bezceremonialnie wywaleni w ćwierćfinale tych rozgrywek przez inny francuski klub, Lyon.

Typy na mecz

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.53 (Fortuna)

„2 (-1.5)” – @1.92 (Fortuna)