maccabi-żeljeznicar-typy

Maccabi Hajfa – Żeljeznicar

      No Comments on Maccabi Hajfa – Żeljeznicar

Data: 09.09.2020
Godzina: 19:00
Miejsce: Stadion: Sammy Ofer Stadium (Haifa)

Zapowiedź meczu Maccabi Hajfa – Żeljeznicar

Przed nami starcie 1. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy. Jest to zaległy mecz sierpniowy, którego ze względu na Covid-19 nie można było rozegrać. Dziś poznamy rywala Kajratu Ałmaty, bo to właśnie z zespołem z Kazachstanu zagra zwycięzca tego spotkania.

W swoich ligach Maccabi i Żeljeznicar są na podobnych etapach, choć Izrael rozegrał dopiero jedną kolejkę, a Bośnia już pięć. Maccabi rozgrywało za to w sierpniu Toto Cup, w którym forma tej drużyny pozostawiała do życzenia. Z kolei Żeljeznicar wygrał póki co cztery z pięciu ligowych spotkań i jest na równi z liderem swoich rozgrywek. Pod koniec sierpnia przegrali swój pierwszy mecz od marca, który zakończył ich passę dziewięciu zwycięstw z rzędu. Dziś będą chcieli wrócić na właściwą ścieżkę.

Maccabi Hajfa – Żeljeznicar typy i kursy

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego meczu jest Maccabi Hajfa. Kurs w okolicy 1.25 pokazuje z jakimi dysproporcjami mamy do czynienia. Patrząc jednak na formę bośniackiego zespołu, sądzę, że jest on w stanie zaskoczyć. Proponuję więc zagrać przeciwnie do przewidywań bukmacherów. X2 będzie odpowiednim typem na to spotkanie. Kursy wahające się od 3.85 do 4.30 na to zdarzenie mogą skusić nie jednego gracza.

Można też spróbować zagrać na awans Żeljeznicara. W takich okolicznościach Maccabi wcale nie musi być stroną przeważającą, więc być może gościom uda się sprawić niespodziankę. Kurs 6.70 na awans klubu z Bośni i Herzegowiny u bukmachera Fortuna wygląda dość atrakcyjnie. Dla graczy wolących mniejsze ryzyko i szukających okazji do podbicia kursu proponuję zakłady poniżej 3.5 (kurs 1.45) oraz obie drużyny nie strzelą (kurs 1.60).

Podsumowanie

Nie mamy dzisiaj dużego wyboru, jeśli chodzi o selekcję spotkań. Typerzy szukają czegoś specjalnego na dziś. Dlatego też zaproponowaliśmy kilka zdarzeń, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki z zakładach bukmacherskich, dowiedz się jak zacząć grać u bukmachera i wygrywaj od samego początku swojej przygody z obstawianiem.