Na zdjęciu zapowiedź meczu Bundesligi

Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

      No Comments on Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

Data: 25.09.2020

Godzina: 20:30

Stadion: Olympiastadion Berlin (Berlin)

The Eagles stracili miejsce w pierwszej siódemce w zeszłym sezonie i dlatego nie mają szansy reprezentować Niemiec w żadnym tegorocznym konkursie kontynentalnym. To z pewnością musi nękać drużynę. Tym razem z pewnością idą po znacznie lepsze zakończenie kampanii.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (65 spotkań): Hertha Berlin 30 zwycięstw, Eintracht Frankfurt 19 zwycięstw, 16 remisów
  • Ostatnim razem, gdy ta dwójka spotkała się na boisku, podopieczni Adi Huttera wygrali 1-4 na wyjeździe. Ta gra miała miejsce zaledwie dwa miesiące temu.
  • W 11 z poprzednich 18 spotkań obie drużyny zdobyły bramki.
  • Od 1990 roku tylko dwa razy gospodarzom nie udało się strzelić goli na tym stadionie.
  • Gospodarze zarejestrowali również 11 z poprzednich 16 zwycięstw w tym miejscu.

Zapowiedź pojedynku Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

Ostatnio jednak zawodnicy Eintrachtu nabrali rozpędu dzięki dobrym występom i mogą mieć przewagę w tym starciu. Jednak musieli zadowolić się remisem w swoim otwierającym meczu w Bundeslidze. W międzyczasie ich koledzy rywale, z Berlina, wygrali swój pierwszy mecz w sezonie, ale nie byli tak konsekwentni przez ostatnie kilka tygodni. Prawdopodobnie można się spodziewać, że Frankfurt będzie w ten weekend lepszą drużyną na boisku. Mimo to ich problemy w obronie powinny pozbawić ich czystego konta. Podopieczni Bruno Labbadii przegrali cztery z poprzednich pięciu meczów w lidze, a także przegrali osiem z ostatnich jedenastu meczów we wszystkich rozgrywkach. Stracili także cztery lub więcej goli w dwóch z poprzednich czterech spotkań, a u siebie wygrali tylko trzykrotnie z ostatnich dziesięciu prób. W międzyczasie ich rywale byli niepokonani w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczów w klasyfikacji generalnej, a jedna z tych porażek miała miejsce w Lidze Europy. Co więcej, pokonali Herthę w meczu H2H zaledwie dwa miesiące temu z wynikiem 1-4.

Analiza i podsumowanie

Z powyższych powodów spodziewamy się, że Eintracht Frankfurt zdominuje zawody na Olympiastadion w ten weekend. Ponadto, należy jednak zauważyć, że Eagles zachowali tylko dwa czyste konta z ostatnich 24 meczów i tylko raz podczas poprzednich 28 podróży. Dodatkowo, w ciągu ostatnich 30 lat tylko dwa razy gospodarzom nie udało się strzelić goli na tym boisku również w meczach H2H. W związku z tym oczekujemy, że w ten piątek obie drużyny zdobędą gole.

Typy na mecz:

„X2” – @1.62 (forBET)

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.48 (forBET)