Na zdjęciu zapowiedź meczu Ligi Europy

Glasgow Rangers – Benfica Lizbona

      No Comments on Glasgow Rangers – Benfica Lizbona

Data: 26.11.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Ibrox Stadium (Glasgow)

Benfica nie zdołała pokonać ekipy Rangers (3-3) na początku listopada, ale może mieć trudniejsze zadanie, gdy uda się na Ibrox Stadium w poszukiwaniu podobnego wyniku.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Poprzedni mecz, rozegrany w Lizbonie między tymi zespołami był pierwszym w historii starciem H2H, a końcowy wynik tego starcia to 3:3

Zapowiedź meczu Glasgow Rangers – Benfica Lizbona

Zawodnicy Benfiki w końcu zakończyli serię trzech meczów bez zwycięstwa, pokonując Paredes (0-1) w sobotę, a Jorge Jesus w końcu znalazł rozwiązanie z tyłu zespołu. Natomiast powstrzymanie zawodników rywala będzie znacznie trudniejszym zadaniem. Rangersi byli wściekli, a remis w Lizbonie przerwał ich serię 11 zwycięstw, w tym bardzo przekonujące występy z Hamilton Academical (8-0) i Aberdeen (4-0). Byli bardzo trudni do pokonania na Ibrox i spodziewamy się, że podopieczni Stevena Gerrarda będą bardzo zmotywowani, by teraz również zaimponować. Gers odnieśli dziesięć zwycięstw na tym boisku w ostatnim czasie i zachowali czyste konto w dziewięciu z tych przypadków. Nie zawsze imponowali z przodu, ale teraz mogą pochwalić się świetnym nastrojem zespołowym i naprawdę ciężko jest im przeciwstawić się pomimo trudnego wyzwania, które zawsze obiecują Portugalczycy. Spodziewamy się ekscytującej rywalizacji, gdy te drużyny będą walczyć o pierwsze miejsce w grupie D.

Analiza i podsumowanie

Wrócimy do Rangersów. Zespół z całych sił będzie dążyć do tego, aby tym razem zapewnić sobie wygraną, i postara się rozstrzygnąć to starcie na swoją korzyść. Byli w świetnej formie na tym boisku i uważamy, że wygrana u siebie jest najlepszym podejściem do spotkania z przyciągającym wzrok kursem 2.05. Z kolei, Benfica walczyła o konsekwencję, ale nadal regularnie strzelała gole. Spodziewamy się wielkiego pojedynku i mamy nadzieję, że goście również znajdą się w protokole. Mając to na uwadze, stawiamy na ponad 2,5 gola i TAK dla obu drużyn, że strzelą gola, co łączy się z dobrze wyglądającym kursie 1.90 po thrillerze.

Typy na mecz

„1” – @2.05 (Fortuna)

„Powyżej 2.5 gola + obie drużyny strzelą bramkę” – @1.90 (Fortuna)