Na zdjęciu zapowiedź meczu Francja - Szwecja

Francja – Szwecja

      No Comments on Francja – Szwecja

Data: 17.11.2020

Godzina: 20:45

Stadion: Stade de France (Saint-Denis)

Reprezentacja Francji powita Szwecję w ostatnim meczu grupowym Ligi Narodów UEFA, mając na celu nic innego jak zwycięstwo i zajęcie czołowego miejsca w grupie 3.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (22 mecze): Francja 11 zwycięstw, Szwecja 6 zwycięstw, 5 remisów
  • Wyjazdowe starcie Francji ze Szwecją zakończyło się wygraną gości 0:1
  • Francuzi przegrali tylko jeden mecz z dziesięciu kiedy Francja była gospodarzem
  • W tych 10 pojedynkach na tym terenie padło łącznie 22 gole, co daje średnią poniżej 2.5 bramki na mecz.

Zapowiedź meczu Francja – Szwecja

Trudno jednak oczekiwać zmian w jedenastce, która osiągnęła pozytywne wyniki we wrześniu i październiku. Francuzi w poprzednim meczu pokonali kadrę Portugalii w Lizbonie, 0:1. Decydującą o losach meczu bramkę zdobył Kante, w 53 minucie meczu. Z kolei Szwedzi, po trzech kolejnych porażkach we wszystkich zawodach zdołali w poprzednim starciu pokonać drużynę Chorwacji, 2:1, tym samym w pełni rewanżując się za mecz z października, zakończony takim samym wynikiem, jednak dla Chorwatów.

Analiza i podsumowanie

Chociaż nie ma wątpliwości, że Francja jest miażdżącym faworytem, nie możemy przeoczyć faktu, że większość ich pojedynków w historii rozstrzygała się w wąskich marginesach. Dzięki niskiemu kursowi na Francję, który wynosi zaledwie 1.20, entuzjaści zakładów sportowych mają przewagę, jeśli zdecydują się na zakład z handicapem na gości. Widzieliśmy już, jak Szwecja dręczyła Francję w niewielkiej porażce 0-1 w Sztokholmie, a także w porażce 2-1 i wygrywaniu z taką samą przewagą, gdy drużyny spotkały się w rundzie kwalifikacyjnej Euro 2021. Co więcej, obrona francuskiej drużyny jest daleka od ideału i zachowali tylko 2 czyste konta z ostatnich 5 meczów. Dlatego wsparcie Szwecji na +1,5 oferuje najlepszą wartość dla graczy, a kursy są całkiem przyzwoite w okolicach 1.50. W meczu powinniśmy także zobaczyć ponad 2.5 gola, ponieważ 7 z 9 ostatnich meczów Les Bleus na tym terenie widziało taki właśnie trend.

Typy na mecz

„Powyżej 2.5 bramki” – @2.17 (forBET)

„2 (+1.5) – @1.47 (forBET)