Na zdjęciu zapowiedź meczu Ligi Mistrzów

FC Liverpool – Atalanta Bergamo

      No Comments on FC Liverpool – Atalanta Bergamo

Data: 25.11.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Anfield Road (Liverpool)

The Reds są sześciokrotnymi zdobywcami tego trofeum i najlepszą drużyną w tej grupie. Tak jak oczekiwano, są liderem grupy z kompletem wygranych, a przy okazji strzelili najwięcej bramek.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Obie drużyny rozegrały dotychczas tylko jedno starcie bezpośrednie, które zakończyło się porażką Atalanty 0:5.

Zapowiedź meczu FC Liverpool – Atalanta Bergamo

Imponujące jest to, że zawodnicy Liverpoolu nie stracili jeszcze bramki w tych rozgrywkach i dadzą z siebie 100% na boisku w tym dniu, ponieważ wygrana zapewniłaby im miejsce w kolejnej rundzie. dodatkowo, poprzedni mecz między tymi dwoma zespołami zaowocował gigantycznym zwycięstwem podopiecznych Jurgena Kloppa 0-5, poza domem. Zwróć uwagę, że to spotkanie ma miejsce na Anfield – gdzie uważa się, że the Reds są prawie nie do pokonania. Co więcej, 6-krotni mistrzowie Europy również są w przerażającej formie, podczas gdy ich przeciwnicy przechodzą w tej chwili pewne zmagania. W związku z tym spodziewaj się, że Liverpool odniesie zwycięstwo w tym tygodniu.

Analiza i typy bukmacherskie

Ostatni mecz w Lidze Mistrzów zawodników Kloppa odbył się przeciwko temu samemu przeciwnikowi, a zawodnicy The Reds zanotowali zwycięstwo 0-5 na wyjeździe. Do tego, są niepokonani w ostatnich ośmiu meczach z rzędu, a także wygrali sześć z ostatnich siedmiu spotkań. W rzeczywistości, gdyby nie remis 1:1 z Manchesterem City poza domem, mieliby siedem zwycięskich spotkań. U siebie mają serię czterech zwycięskich meczów, w międzyczasie strzelając dwa lub więcej goli we wszystkich tych starciach. Z drugiej strony ich koledzy grają w trzech meczach bez zwycięstwa i pozostali tak w sześciu z poprzednich ośmiu spotkań. Co więcej, podopieczni Kloppa zagrają na Anfield, podczas gdy ich rywale dotychczas nie odnosili sukcesów na angielskiej ziemi. Ponadto La Dea desperacko pragnie wygrać w środę, ponieważ każdy inny wynik znacznie zmniejszy ich szanse na awans z grupy. I ta desperacja zostanie sprytnie wykorzystana przez gospodarzy, którzy mają uformowaną linię frontu. Biorąc pod uwagę te obserwacje, oczekujemy zwycięskiego występu Liverpoolu, a także co najmniej dwóch bramek.

Typy na mecz

„1” – @1.70 (forBET)

„Liverpool powyżej 1.5 bramki” – @1.45 (forBET)