Na zdjęciu zapowiedź meczu kwalifikacji do Ligi Mistrzów

Dynamo Kijów – KAA Gent

      No Comments on Dynamo Kijów – KAA Gent

Data: 29.09.2020

Godzina: 21:00

Stadion: NSK Olimpijs’kyj (Kijów)

Jeden finałowy mecz pozostaje dla jednej z tych drużyn, aby zapewnić sobie bilet do Ligi Mistrzów. Trzeba powiedzieć, że Ukraińcy wyglądają na faworytów tego starcia.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (3 mecze): Dynamo Kijów 3 zwycięstwa, KAA Gent 0 zwycięstw, 0 remisów.
  • Do tej pory piłkarze Dynama strzelili dwa lub więcej goli w każdym meczu.
  • Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 1-2 na wyjeździe.
  • W tym miejscu gospodarze strzelili trzy lub więcej goli w 100% spotkań i nie stracili jeszcze ani jednej bramki.

Zapowiedź meczu Dynamo Kijów – KAA Gent

Zawodnicy Dynama Kijów nie tylko wygrali pierwszy mecz, ale też dokonali tego grając poza domem.  Dysponują teraz przewagą jednego gola i dwoma bramkami strzelonymi na wyjeździe. Nawet remis w domu daje im automatyczną kwalifikację do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Po wszystkich przeszkodach, które do tej pory napotkali, ta wydaje się stosunkowo łatwa. Jednak nie przyjdzie to za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Piłkarze z Kijowa muszą podejść do meczu skoncentrowani, bo mają awans na wyciągnięcie ręki.

Analiza i podsumowanie

Podopieczni Lucescu wygrali sześć z poprzednich siedmiu spotkań w klasyfikacji generalnej i strzelili dwa lub więcej goli w siedmiu z ostatnich ośmiu spotkań. A w domu przegrali tylko raz w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Z drugiej strony, ich rywale nie odnieśli zwycięstwa w siedmiu poprzednich pojedynkach, a także w 8 z ostatnich dziesięciu starć wyjazdowych. Co więcej, Ukraińcy mają na przestrzeni lat idealny bilans zwycięstw w starciach bezpośrednich, a we wszystkich dotychczasowych spotkaniach strzelili co najmniej dwa gole. W tym meczu mają również przewagę jednej bramki z pierwszego spotkania, oba gole są również bramkami zdobytymi na wyjeździe. W związku z tym goście muszą zdobyć co najmniej dwie bramki więcej od Dynama, aby mieć szansę na grę w rozgrywkach grupowych. Ta desperacja powinna zostać sprytnie wykorzystana przez zawodników Lucescu we wtorek. Spodziewajmy się wygranej Dynamo Kijów.

Typy na mecz:

„Zakład bez remisu – 1” – @1.40 (forBET)

„Dynamo Kijów strzeli gola w 1. połowie” – @1.82 (forBET)