Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz. Nowa siła na polskim rynku zakładów bukmacherskich

W 2021 roku na rynek wkroczył nowy legalny bukmacher. Fuksiarz od samego początku zrobił bardzo dobre wrażenie na użytkownikach i zaskarbił sobie sympatię najbardziej wymagających graczy. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawy bonus powitalny w postaci cashbacku. Oprócz tego stali użytkownicy mogą spodziewać się licznych promocji. Wydaje się, że polska scena bukmacherska zyska bardzo poważnego gracza. Warto więc monitorować nieustannie sytuacje i sprawdzać wszystkie nowości, o których poinformuje bukmacher.

Rejestracja w Fuksiarzu

Oczywiście, żeby skorzystać z oferty Fuksiarza, konieczna będzie rejestracja. To jednak najszybszy i najwygodniejszy proces zakładania konta na rynku. Wystarczą dwie minuty i na Twój telefon przyjdzie kod SMS, który pozwoli na błyskawiczną aktywację konta. Szybka rejestracja w Fuksiarzu zajmuje dosłownie chwilę i pozwala na założenie konta tymczasowego. Dzięki niemu mamy dostęp do wszystkich funkcji Fuksiarz.pl poza wypłatami wygranych. Warto jednak zaznaczyć, że proces rejestracji został maksymalnie ułatwiony.

fuksiarz-rejestracja

Bonus na start od bukmachera Fuksiarz

Oferta powitalna, w której zawarty jest Fuksiarz bonus na start to jedna z głównych zalet tego bukmachera. Oferuje on bowiem cashback na start, który obejmuje pierwszy postawiony zakład. Bonus wynosi 50% do 500 PLN. To oznacza, że gracz który przegrał swój pierwszy zakład otrzyma zwrot połowy postawionej kwoty. Maksymalnie Fuksiarz może nam zwrócić nawet 500 złotych, ale najważniejsze jest, że kasa trafia na konto depozytowe. W ten sposób od razu będzie można wypłacić cashback na swój rachunek bankowy. Jedynym wymogiem przy zagraniu pierwszego zakładu kwalifikującego się pod cashback jest stawka minimalna 20 PLN i kupon złożony z co najmniej dwóch zdarzeń z kursami 1,20.

cashback bonus fuksiarz

Fuksiarz – promocje dla stałych klientów

Bukmacher ma w planach zadbać także o stałych klientów, którzy często narzekają na brak promocji u swoich bukmacherów. Fuksiarz zadbał o kilka regularnych i oryginalnych propozycji, które z pewnością zainteresują wielu graczy. Jako jeden z niewielu bukmacherów będzie posiadał ofertę zakładów na gry karciane. Poza tym typerzy będą mogli liczyć na boosty kursów, ale Fuksiarz przygotował też coś specjalnego. To Early Payout, który jest sporą innowacją na polskim rynku bukmacherskim.

Zakłady na gry karciane w Fuksiarz.pl

W Fuksiarzu nie tylko możemy obstawiać zakłady związane ze sportem. Do naszej dyspozycji są również gry karciane. Fuksiarz proponuje zakłady na pokera oraz na blackjacka. To świetna okazja do obstawiania zdarzeń po wysokich kursach. Co więcej rozgrywka odbywa się tutaj 24/7 więc mamy do niej dostęp przez cały czas. Bukmacher od razu rozlicza postawione zakłady, więc gra jest szybka i dynamiczna. Warto spróbować w niej swoich sił.

Mega Kursy Boost

W celu zwiększenia atrakcyjności swojej oferty Fuksiarz wprowadził Boost Kursów. W zakładce z lewej strony znajdziemy Mega Kursy, czyli zdarzenia z najwyższym dostępnym kursem na rynku. Dzięki nim możemy liczyć na zdecydowanie wyższą wygraną. Gracz otrzymuje podwójną korzyść. Po pierwsze podnosi kurs całkowity swojego zakładu, a po drugie nie zwiększa ryzyka przegranej. Z pewnością niejeden typer skorzysta z oferty Mega Kursów.

mega-kursy-boost

Early Payout

Gracze w Fuksiarzu uzyskają również możliwość Early Payout. Co to takiego? To nowość na polskim rynku bukmacherskim. Oznacza wcześniejsze wypłacenie wygranej przy konkretnym zakładzie na piłkę nożną. Dotyczy zakładów 1X2 i jeśli zespół, który obstawiliśmy prowadzi dwiema bramkami (np. 2:0), Fuksiarz automatycznie uznaje ten zakład jako trafiony. Nawet jeśli nasza drużyna roztrwoni tę przewagę i ostatecznie nie wygra, Fuksiarz wypłaci nam pieniądze.

Fuksiarz – wypłaty i wypłaty

Transferowanie naszych środków jest niezwykle ważnym aspektem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Każdemu zależy, by na czas obstawić zaplanowane spotkanie, albo szybko wypłacić wygrane środki. Fuksiarz w tym aspekcie należał będzie do ścisłej czołówki polskich bukmacherów. Konsumenci będą mogli korzystać z błyskawicznych płatności, które gwarantują najwyższy komfort użytkowania usług tej firmy. Fuksiarz obsługuje ponad 30 banków i wszelkie najpopularniejsze płatności internetowe.

fuksiarz płatności

Profesjonalna obsługa klientów bukmachera Fuksiarz

Głównym celem kontaktu z obsługą klienta jest rozwiązanie problemów. Każdy konsument chce zażegnać je możliwie najszybciej i przede wszystkim skutecznie. Na Fuksiarz.pl dostępne są 2 drogi kontaktu z obsługą:

  • kontakt mailowy
  • live chat 24/7

W przypadku podstawowych problemów lub niewiadomych, dla wszystkich użytkowników dostępna będzie zakładka FAQ, w której można będzie znaleźć odpowiedzi na wszelkie nurtujące graczy pytania. W każdym innym przypadku do ich dyspozycji będzie wspomniana obsługa klienta z profesjonalnie przeszkolonymi pracownikami.

Czy warto zarejestrować się u bukmachera Fuksiarz?

Wszelkie przesłanki wskazują, że bukmacher Fuksiarz stanie się szybko czołową siłą na rynku. Interesujący bonus na start i liczne promocje przyciągną z pewnością wielu nowych graczy. Zapowiadana aplikacja powinna zapewnić potencjalnym klientom bardzo wygodną grę, co również skłoni wielu typerów do wybrania usług tej właśnie firmy. Dzięki wysokim kursom Fuksiarz stanie się także z dużym prawdopodobieństwem ulubionym bukmacherem najbardziej zaawansowanych i doświadczonych graczy. Debiut tej spółki może wstrząsnąć całą branżą w 2021 roku.