Na zdjęciu zapowiedź meczu Brazylia - Boliwia

Brazylia – Boliwia

      No Comments on Brazylia – Boliwia

Data: 10.10.2020

Godzina: 02:30

Stadion: Neo Química Arena (Sao Paulo)

Brazylijczycy rozpoczynają nową kampanię kwalifikacyjną do Mistrzostw Świata wczesną sobotnią nocą w Sao Paulo.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (13 pojedynków): Brazylia 8 zwycięstw, Boliwia 2 zwycięstwa, 3 remisy
  • Brazylia zwyciężyła w trzech z ostatnich czterech spotkań bezpośrednich z Boliwią.
  • Brazylia strzeliła 36 bramek we wszystkich poprzednich spotkaniach z tym rywalem, co daje prawie 3.00 gola na pojedynek, tracąc tylko osiem.
  • Jeśli chodzi o mecze u siebie, to Brazylia zanotowała sześć zwycięstw, jeden remis i różnica goli 26 do 1.

Zapowiedź pojedynku Brazylia – Boliwia

Przeciwnik Brazylii, reprezentacja Boliwii, powinien zejść z boiska bez zdobyczy punktowej, a wszystko inne niż przekonujące zwycięstwo gospodarzy byłoby zaskoczeniem. Cariocas całkowicie zniszczyli wszystkich przeciwników w poprzednim cyklu tych kwalifikacji, ale nie mieli szczęścia w Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Niektóre z ostatnich wyników meczów towarzyskich również wywołały alarm, więc ciekawie będzie zobaczyć ich ponownie w akcji po ponad 11 miesiącach.

Analiza i podsumowanie

Jak wspomniano powyżej, Brazylia miała pewne niespójne wyniki pod koniec 2019 roku. Mimo że składy były czasami mieszane, Brazylia nie pokonała kolejno Peru, Senegalu, Nigerii i Argentyny, przegrywając dwa mecze. Ostatni występ w listopadzie 2019 roku był sukcesem przeciwko Korei, 3-0. Trener Tite może liczyć na dużą liczbę najlepszych zawodników, takich jak Neymar Jr, Roberto Firmino, Casemiro, Philippe Coutinho i tak dalej. Wszyscy odegrali kluczową rolę w poprzednim cyklu, w którym Brazylia zebrała 41 punktów z 18 meczów i zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata na kilka miesięcy przed zakończeniem kampanii. Obrona była wtedy najsilniejszą częścią zespołu, ponieważ zespół stracił zaledwie 11 bramek. Dlatego nie mamy wątpliwości, że Brazylia pokona Boliwię i zachowa czyste konto w Sao Paulo.

Typy na mecz:

„Brazylia wygra do zera” – @1.55 (forBET)

„1 (-2.5)” – @1.81 (forBET)