Na zdjęciu zapowiedź meczu Ligi Narodów

Bośnia i Hercegowina – Holandia

      No Comments on Bośnia i Hercegowina – Holandia

Data: 11.10.2020

Godzina: 18:00

Stadion: Bilino Polje (Zenica)

Przegrana 1-2 u siebie z Polską w meczu Ligi Narodów była trzecią porażką Bośni w ostatnich pięciu meczach w ich harmonogramie. U siebie zawodnicy walczyli w ostatnich dwóch starciach, pierwsze przegrywając we wspomnianym meczu z Polską, a w drugim po karnych z Irlandią Północną.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • To będzie pierwsze w historii starcie tych drużyn w pojedynkach bezpośrednich.

Zapowiedź meczu Bośnia i Hercegowina – Holandia

Holandia straciła trzy punkty z Włochami, co ostatecznie daje im drugie miejsce w tabeli grupy 1. Przegrana 0-1 u siebie z Włochami w poprzednim starciu została odniesione po wygranej 1-0 u siebie z Polską. Ta porażka została zanotowana po siedmiu kolejnych meczach bez porażki we wszystkich głównych rozgrywkach w ich harmonogramie. Dodatkowo, piłkarze reprezentacji Holandii rozgrywali także mecz towarzyski z drużyną Meksyku w Amsterdamie. Spotkanie także zakończyło się porażką Oranje, 0:1. Gola na miarę wygranej w 60 minucie zdobył Jimenez z rzutu karnego.

Analiza i podsumowanie

Holandia dąży do jak najszybszego powrotu na właściwe tory w grupie 1 i ma nadzieję, że Włochy potkną się w meczu z Polską. Nawet grając poza domem Oranje prawdopodobnie wystawią ofensywny skład przeciwko zawodnikom z Bałkanów. Jak zawsze, w drużynie gości zagra as Liverpoolu Virgil van Dijk, który dzięki swojej dominacji może stanowić duży dyskomfort dla napastników drużyny Bośni, a także dla obrońców gospodarzy w stałych fragmentach gry.  Na tej podstawie możemy ocenić, że kontrola nad piłką w środku pola pozostanie po stronie gości. Dlatego typ na Holandię, że jako pierwsza strzeli bramkę w meczu, jest idealnym wyborem. Przy kursie 1.44 prawdopodobnie spełni wymagania użytkowników. Oprócz tego wygrana gości w pełnym wymiarze czasu będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem dla graczy. Jeśli chodzi o siłę ich drużyny i pragnienie powrotu do walki o pozycję lidera tabeli w Lidze Narodów, Holandia będzie lepszym wyborem jako faworyt do zwycięstwa.

Typy na mecz:

„Holandia strzeli pierwszą bramkę” – @1.44 (Fortuna)

„2” – @1.57 (Fortuna)