Borussia Dortmund - SC Freiburg

Borussia Dortmund – SC Freiburg! Postaw pewniaka i ciesz się wygraną!

Borussia Dortmund to zespół, który ma w Polsce wyjątkowo szeroką rzeszę fanów, a poniekąd przez sukces Borussii i udziału polskiego trio w tej złotej erze, cała Bundesliga zyskała w oczach polskich kibiców. Dlatego obecnie wszyscy legalni polscy bukmacherzy jak totolotek, niemiecką ligę piłkarską traktują jako jedno z najważniejszych wydarzeń na swojej liście publikowanych zakładów. Oczywiście nie tylko za sprawą Polaków, którzy licznie reprezentują kluby pierwszej i drugiej Bundesligi – przede wszystkim jakość gry niemieckich klubów i widowiskowość spotkań, stoją na bardzo wysokim poziomie.

Dlatego przy okazji takich meczów jak ten zaplanowany na 27 stycznia pomiędzy Borussią Dortmund a S.C. Freiburg, zakłady lotto przez Internet przygotowują specjalną ofertę kursową. Nawet jeśli wytypowanie zwycięscy w tak jednostronnym meczu nie jest problemem, typujący może skutecznie podnieść sobie emocje oraz wartość obstawionego kuponu poprzez sięgnięcie po dodatkowe warianty. Takie rozwiązania jak gra z handicapem czy wskazanie ilości kartek albo bramek zdobytych w konkretnych połowach, znacząco podnosi poziom kursu i pozwala zainkasować znacznie większą wygraną w przypadku prawidłowego wskazania.

Naturalnie totolotek zakłady piłkarskie pozwala dzisiaj łączyć ze sobą różne typy w jednym wydarzeniu. Dlatego można pokusić się o wskazanie tak bezpiecznej opcji jak zwycięstwo Borussii po 90 minutach i połączyć to z bardziej ryzykownym zakładem, jak chociażby wskazanie, czy snajper z Dortmundu, Pierre Emerick Aubameyang, zdobędzie kolejnego gola w walce o koronę króla strzelców. W zależności od bukmachera, kursy przygotowane na to wydarzenie wahają się od 2.50 do nawet 5.00.