fuksiarz

Bonus na start Fuksiarz. Jaką promocję powitalną przygotował ten nowy bukmacher?

To już oficjalna informacja – nowy bukmacher Fuksiarz wchodzi na rynek w 2021 r. Będzie to już 17-y podmiot oferujący zakłady wzajemne przez internet. Jakiś czas temu opublikowaliśmy nasza opinię na temat nowego, legalnego bukmachera Fuksiarz, dzisiaj chcemy przyjrzeć się oferowanemu przez niego bonusowi na start. Co wchodzi w skład promocji powitalnej dla nowych graczy od bukmachera Fuksiarz? 

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny 2021?

Wielu graczy zastanawia się, czy nowy bukmacher Fuksiarz udostępnił już kod promocyjny? Może zacznijmy od wyjaśnienia do czego służy taki kod. Wielu bukmacherów publikuje specjalne kody, dzięki którym można zgarnąć wyższy bonus lub odblokować dodatkowe promocje. Kody bonusowe to więc okazja do odbioru ciekawych promocji zupełnie za darmo. Bukmacher Fuksiarz na tę chwilę nie oferuje żadnego kodu bonusowego, a co za tym idzie każdy nowy gracz otrzyma bonus powitalny na takich samych zasadach. Bukmacher nie wymaga podawania kodu podczas rejestracji i nie rozdziela swoich graczy na tych, którzy należą do grupy VIP i pozostałych. Każdy, kto zarejestruje się w Fuksiarz.pl otrzyma wysoki i atrakcyjny bonus na start. 

Jak odebrać bonus powitalny Fuksiarz? 

By otrzymać bonus powitalny dla nowych graczy od bukmacher Fuksiarz, móc stawiać zakłady i mieć dostęp do pełnej oferty, musisz przejść przez proces rejestracji. Jak założyć konto w Fuksiarz.pl? Poniżej krótka instrukcja, jak krok po kroku zarejestrować się u nowego bukmachera. 

  1. Wejdź na oficjalną stronę fuksiarz.pl. Kliknij w przycisk “Zarejestruj się”, który przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego,
  2. Uzupełnij dane w formularzu. Bukmacher wymaga podania o sobie podstawowych informacji, tj. imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL.
  3. Na koniec zaakceptuj regulamin oraz potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią i opcjonalnie wyraź zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych.
  4. Kliknij przycisk “Zarejestruj” i kliknij w link aktywacyjny, który otrzymałeś na podany przez siebie adres e-mail. Twoje konto jest już aktywne. Przejdź do obstawiania zakładów oraz korzystaj z bonusów i promocji bukmacherskich. 

Warto poświęcić kilka minut i dołączyć do grona graczy Fuksiarza, ponieważ jako nowy bukmacher udostępnia on atrakcyjne promocje i nagrody oraz ma ciekawą ofertę zakładów z wysokimi kursami.

Szybka rejestracja bez dowodu 

Bukmacher Fuksiarz jest nowoczesnym serwisem i umożliwia szybką rejestrację konta tymczasowego. Proces ten trwa krócej niż pełna rejestracja, dzięki czemu szybciej możemy rozpocząć grę. Konto tymczasowe jest obarczone pewnymi ograniczeniami, z którymi niestety przyjdzie się zmierzyć nowym graczom. Nie mogą oni m.in.wypłacać środków zgromadzonych na koncie. Bukmacher Fuksiarz jest legalnym bukmacherem, dlatego do wypłaty wygranych wymagane jest przejście pełnego procesu weryfikacji danych. Gracz musi w ciągu 31 dni przejść przez proces pełnej rejestracji, czyli podać numer konta bankowego oraz przesłać wyraźne zdjęcie lub skan dowodu tożsamości. 

Bonus cashback od nowego bukmachera!

Po przejściu przez proces rejestracji każdy nowy gracz otrzyma bonus. Pierwsza promocja na start jest bardzo ważnym elementem oferty bukmachera, dlatego spodziewamy się, że Fuksiarz przygotuje coś ekstra. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wprowadzona zostanie promocja typu cashback, czyli inaczej zakład bez ryzyka. Jest to lubiany przez graczy bonus bukmacherski, który polega na tym, że w przypadku przegrania zakładu środki zostają zwrócone przez bukmachera na konto gracza. Typer nie traci nic na przegranym zakładzie i może grać dalej!

Jak obrócić bonus powitalny od Fuksiarza? 

Tak, jak napisaliśmy wcześniej, bukmacher Fuksiarz nie udostępnił nadal żadnej oficjalnej informacji odnośnie przygotowywanego przez siebie bonusu na start. Jedynie nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że w jego skład wchodzi cashback. Nie znamy jednak szczegółów oferty powitalnej w Fuksiarz. Nie możemy więc odpowiedzieć na ważne pytanie, jak obrócić bonus cashback w Fuksiarz. Czekamy, aż Fuksiarz opublikuje regulamin promocji, a my będziemy mogli odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości dotyczące bonusu.  

Czy warto skorzystać z bonusu promocyjnego Fuksiarz?

Promocje bukmacherskie to coś, czego gracze poszukują. Frazy związane z kodem promocyjnym Fuksiarz lub Fuksiarz bonusem powitalnym są w internecie bardzo popularne. Gracze chętnie korzystają z dostępnych bonusów, ponieważ dzięki nim można zwiększyć swoje wygrane. Bonusy od legalnych bukmacherów przyznawane są za darmo, dlatego nie widzimy żadnych argumentów przeciwko nim. Uważamy, że warto zainteresować się bonusem dla nowych graczy od Fuksiarz, ponieważ jako nowy bukmacher, który dopiero wchodzi na rynek, przygotuje z pewnością wysoki bonus na start, wyróżniający go na tle konkurencji. 

Oferta powitalna na start – podsumowanie

Uważamy, że Fuksiarz za jakiś czas zyska tytuł jednego z najlepszych operatorów zakładów bukmacherskich, działających legalnie na terenie Polski. Bukmacher jeszcze oficjalnie nie wystartował ze swoim serwisem, a już wzbudza wiele kontrowersji. Zaskoczeniem jest przede wszystkim fakt, że bukmacher nie planuje na razie oferować kodu bonusowego Fuksiarz. Z niecierpliwością czekamy, aż będziemy mogli więcej napisać o szczegółach promocji na start dla nowych graczy w Fuksiarz.pl.

Czy Fuksiarz będzie miał bonusy i promocje dla stałych klientów?

Bukmacher Fuksiarz będzie posiadał stałe promocje dla klientów, którzy dokonali już rejestracji. Oferowane udogodnienia będą prawdziwą innowacją na polskim rynku bukmacherskim i pozwolą na spore profity dla graczy.

Cashback bez końca

W Fuksiarzu cashback będzie trwał bez końca. Za każdy przegrany kupon spełniający warunki promocji, gracze będą otrzymywali częściowy zwrot stawki. Warunkiem będzie postawienie meczów objętych promocją. Im więcej spotkań znajdzie się na kuponie, tym większy będzie zwrot, który będzie mógł wynieść nawet 50% postawionych środków.

Early payout w Fuksiarzu. Żaden comeback nie zepsuje kuponu

Ile razy zdarzało Ci się cieszyć z wygranej, kiedy obstawiona drużyna wygrywała dwoma bramkami i niespodziewanie w końcówce meczu straciła zwycięstwo rzutem na taśmę? Fuksiarz zadba, by zminimalizować ilość takich sytuacji, wprowadzając funkcję. early payout Promocja będzie polegała na tym, iż przy dwubramkowym prowadzeniu wytypowanego przez nas zespołu, bukmacher automatycznie rozliczy zakład jako wygrany. Nawet późniejsze zmiany nie wpłyną na korzystne rozliczenie meczu. Promocja ma dotyczyć wybranych spotkań z oferty.