Bonus na start Fuksiarz. Jaką promocję powitalną przygotował ten nowy bukmacher?

Bukmacher Fuksiarz rozpoczął oficjalnie swoją działalność w marcu 2021 roku. To kolejny podmiot oferujący zakłady wzajemne przez internet. Już opublikowaliśmy nasza opinie graczy na temat nowego, legalnego bukmachera Fuksiarz, dzisiaj chcemy przyjrzeć się oferowanemu przez niego bonusowi na start. Co wchodzi w skład promocji powitalnej dla nowych graczy od bukmachera Fuksiarz? 

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny 2021?

Wielu graczy zastanawia się, czy nowy bukmacher Fuksiarz udostępnił kod promocyjny bądź kod bonusowy? Może zacznijmy od wyjaśnienia do czego służy taki kod. Wielu bukmacherów publikuje specjalne kody, dzięki którym można zgarnąć wyższy bonus lub odblokować dodatkowe promocje. Kody bonusowe to więc okazja do odbioru ciekawych promocji zupełnie za darmo. Bukmacher Fuksiarz aktywuje kod promocyjny każdemu nowemu graczowi, który dokona rejestracji, a co za tym idzie każdy nowy gracz otrzyma bonus powitalny na takich samych zasadach. Bukmacher nie wymaga podawania kodu podczas rejestracji i nie rozdziela swoich graczy na tych, którzy należą do grupy VIP i pozostałych. Każdy, kto zarejestruje się w Fuksiarz.pl otrzyma najwyższy możliwy bonus na start. Więcej informacji w temacie kodów promocyjnych bukmacher Fuksiarz.pl przedstawia na dedykowanej podstronie https://fuksiarz.pl/kod-promocyjny.

fuksiarz oferta

Jak odebrać bonus powitalny Fuksiarz? 

By otrzymać bonus powitalny dla nowych graczy od bukmacher Fuksiarz, móc stawiać zakłady i mieć dostęp do pełnej oferty, musisz przejść przez proces rejestracji. Jak założyć konto w Fuksiarz.pl? Poniżej krótka instrukcja, jak krok po kroku zarejestrować się u nowego bukmachera. 

  1. Wejdź na oficjalną stronę fuksiarz.pl. Kliknij w przycisk “Zarejestruj się”, który przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego,
  2. Uzupełnij dane w formularzu. Bukmacher wymaga podania o sobie podstawowych informacji, tj. imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL.
  3. Na koniec zaakceptuj regulamin oraz potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią i opcjonalnie wyraź zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych.
  4. Na podany numer telefonu otrzymasz kod SMS, który pomoże Ci aktywować konto. Twoje konto jest już aktywne. Przejdź do obstawiania zakładów oraz korzystaj z bonusów i promocji bukmacherskich. 

Warto poświęcić 3 minuty i dołączyć do grona graczy Fuksiarza, ponieważ jako nowy bukmacher udostępnia on atrakcyjne promocje i nagrody oraz ma ciekawą ofertę zakładów z wysokimi kursami.

Szybka rejestracja bez dowodu 

Bukmacher Fuksiarz jest nowoczesnym serwisem i umożliwia szybką rejestrację konta tymczasowego. Proces ten trwa krócej niż pełna rejestracja, dzięki czemu szybciej możemy rozpocząć grę. Konto tymczasowe ma tylko taki minus, że nie można z niego wypłacać środków zgromadzonych z wygranych. Bukmacher Fuksiarz jest legalnym bukmacherem, dlatego do wypłaty wygranych wymagane jest przejście pełnego procesu weryfikacji danych. Gracz musi w ciągu 30 dni przejść przez proces pełnej rejestracji, czyli podać numer konta bankowego oraz przesłać wyraźne zdjęcie lub skan dowodu tożsamości. 

szybka rejestracja fuksiarz

Bonus cashback od nowego bukmachera!

Po przejściu przez proces rejestracji każdy nowy gracz otrzyma bonus. Pierwsza promocja na start jest bardzo ważnym elementem oferty bukmachera, dlatego Fuksiarz przygotował bonus cashback, czyli inaczej zakład bez ryzyka. Jest to lubiany przez graczy bonus bukmacherski, który polega na tym, że w przypadku przegrania zakładu środki zostają zwrócone przez bukmachera na konto gracza. Typer nie traci nic na przegranym zakładzie i może grać dalej!

Fuksiarz proponuje cashback 50% do kwoty 500 PLN. To oznacza, że w przypadku nietrafionego zakładu, zwraca graczowi połowę postawionej kwoty. Cashback Fuksiarza jest bonusem, który od razu wraca na konto główne. Środki są więc dostępne do wypłaty zaraz po dokonanym zwrocie. Maksymalna kwota, którą zobowiązuje się nam zwrócić Fuksiarz to 500 złotych. To bardzo wysoki bonus, więc ten cashback należy do najciekawszych na rynku bukmacherskim.

cashback bonus fuksiarz

Jak obrócić bonus powitalny od Fuksiarza?

Bonus który otrzymamy od Fuksiarza nie wymaga obrotu! Po otrzymaniu środków z powrotem po przegranym zakładzie, pieniądze należą do nas. Fuksiarz nie daje żadnych warunków, które trzeba spełnić przed wypłaceniem kasy. Środki trafiają na konto główne, więc mamy możliwość natychmiastowej wypłaty. Jedyne co należy zrobić, żeby móc zagrać zakład kwalifikujący się do cashbacku to postawić kupon za 20 PLN, który będzie zawierał dwa zdarzenia z kursami 1,20. Tak naprawdę to nic wielkiego, więc każdy gracz sobie poradzi.

Czy warto skorzystać z bonusu promocyjnego Fuksiarz?

Promocje bukmacherskie to coś, czego gracze poszukują. Frazy związane z kodem promocyjnym Fuksiarz lub bonusem powitalnym są w internecie bardzo popularne. Gracze chętnie korzystają z dostępnych bonusów, ponieważ dzięki nim można zwiększyć swoje wygrane. Bonusy od legalnych bukmacherów przyznawane są za darmo, dlatego nie widzimy żadnych argumentów przeciwko nim. Uważamy, że warto zainteresować się bonusem dla nowych graczy od Fuksiarz, ponieważ jako nowy bukmacher, który dopiero wchodzi na rynek, zamierza zachęcić graczy do skorzystania ze swojej oferty.

fuksiarz kod promocyjny

Oferta powitalna na start – podsumowanie

Uważamy, że Fuksiarz za jakiś czas zyska tytuł jednego z najlepszych operatorów zakładów bukmacherskich, działających legalnie na terenie Polski. Bukmacher wystartował ze stroną internetową w marcu 2021 i już wzbudza spore zainteresowanie wśród graczy. Zaskoczeniem jest przede wszystkim fakt, że bukmacher oferuje innowacyjne promocje, których nie znajdziemy u żadnego z konkurentów w branży. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie Fuksiarza, bo na pewno każdy znajdzie w niej coś, co go zainteresuje.

Czy Fuksiarz ma bonusy i promocje dla stałych klientów?

Bukmacher Fuksiarz posiada stałe promocje dla klientów, którzy dokonali już rejestracji. Oferowane udogodnienia są prawdziwą innowacją na polskim rynku bukmacherskim i pozwolą na spore profity dla graczy. Przed wami promocje, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Cashback bez końca

W Fuksiarzu cashback trwa bez końca. Za każdy przegrany kupon spełniający warunki promocji, gracze będą otrzymywali częściowy zwrot stawki. Warunkiem jest postawienie meczów objętych promocją. Im więcej spotkań znajdzie się na kuponie, tym większy czeka nas zwrot, który może wynieść nawet 50% postawionych środków. Pieniądze ze zwrotów trafiają na osobne konto cashback, skąd w dowolnym momencie można je przelać na konto główne.

Boosty kursów

Kursy bukmacherskie są fundamentem zakładów. Im wyższe, tym większa wygrana. Dlatego Fuksiarz stworzył osobną zakładkę, w której umieścił zdarzenia ze zwiększonymi kursami. Promocja o nazwie Mega Kursy Boost pozwala podwyższyć kurs całkowity naszego kuponu i to bez dodawania do niego kolejnych zdarzeń. Regularnie grający gracze na pewno zainteresują się tego typu promocją, gdyż dzięki niej będą mieli szansę wygrać więcej.

Early payout w Fuksiarzu. Żaden comeback nie zepsuje kuponu

Ile razy zdarzało Ci się cieszyć z wygranej, kiedy obstawiona drużyna wygrywała dwoma bramkami i niespodziewanie w końcówce meczu straciła zwycięstwo rzutem na taśmę? Fuksiarz zadba, by zminimalizować ilość takich sytuacji, wprowadzając funkcję. early payout Promocja polega na tym, iż przy dwubramkowym prowadzeniu wytypowanego przez nas zespołu, bukmacher automatycznie rozliczy zakład jako wygrany. Nawet późniejsze zmiany nie wpłyną na korzystne rozliczenie meczu. Promocja ma dotyczyć wybranych spotkań z oferty.

early-payout-fuksiarz