Na zdjęciu zapowiedź meczu Bayer - Augsburg

Bayer Leverkusen – FC Augsburg

      No Comments on Bayer Leverkusen – FC Augsburg

Data: 26.10.2020

Godzina: 20:30

Stadion: BayArena (Leverkusen)

Company’s Eleven to jedna z nielicznych drużyn, które wciąż utrzymują swój status niepokonanych w rozgrywkach, a także są jedną z najlepszych drużyn w lidze od kilku lat.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (20 spotkań): Bayer Leverkusen 13 zwycięstw, FC Augsburg 1 zwycięstwo, 6 remisów
  • Company’s Eleven wygrali cztery ostatnie rundy z tym przeciwnikiem.
  • W sumie stracili tylko jednego gola z poprzednich pięciu spotkań łącznie.
  • Ani razu nie przegrali z tym rywalem na BayArena w starciu oficjalnym.
  • Na tym stadionie gospodarze mają 100% rekord wygranych, z wyjątkiem zaledwie trzech remisów.
  • Od 2015 roku goście na tym obiekcie nie strzelili ani jednej bramki.

Zapowiedź meczu Bayer Leverkusen – FC Augsburg

Niewiele zabrakowało im do miejsca w pierwszej czwórce w zeszłym sezonie, więc muszą zadowolić się walką w Lidze Europy. Tymczasem podopieczni Heiko Herrlicha byli ostatnią bezpieczną drużyną w Bundeslidze w sezonie 2019-20. Zajęli 16. miejsce w tabeli z 18 drużyn i zanotowali w sumie tylko dziewięć zwycięstw w całej kampanii. Co więcej, podopieczni Petera Bosza również mają świetne wyniki w starciach bezpośrednich przeciwko temu przeciwnikowi. W rzeczywistości są z nimi niepokonani w oficjalnych meczach o stawkę. Można się spodziewać, że Bayer Leverkusen będzie miał w ten poniedziałek ogromną przewagę na BayArena.

Analiza i podsumowanie

Podopieczni Bosza odnieśli zwycięstwo 0-1 na wyjeździe w ostatnim meczu z FSV Mainz. Lucas Alario strzelił gola na wagę trzech punktów dla gości w 30. minucie. W międzyczasie Fuggerstadter przegrali u siebie 0-2 w zeszłym tygodniu z Lipskiem. W obecnym stanie rzeczy Company’s Eleven są faworytem do odniesienia wygranej. Wygrali cztery poprzednie rundy przeciwko temu przeciwnikowi w starciach H2H i stracili łącznie tylko jednego gola z ostatnich pięciu spotkań łącznie. W rzeczywistości, łączny wynik dla poprzednich pięciu spotkań H2H to 10-1, na ich korzyść. Ponadto, mają również 100% niepokonany rekord z tym przeciwnikiem, a na tym stadionie nie stracili ani jednej bramki w takich meczach od 2015 roku. Ponadto podopieczni Herrlicha zanotowali w sumie tylko trzy zwycięstwa ligowe na wyjeździe w całym 2020 roku, a zwycięstwa zostały odniesione z Mainz, Schalke i Unionem Berlin, trzema najgorszymi drużynami w Bundeslidze. Biorąc pod uwagę te statystyki, trzeba jasno zrozumieć, że Bayer Leverkusen jest dużo lepszą drużyną. Liczę na to, że w poniedziałek zapewnią sobie pewną wygraną.

Typy na mecz

„1” – @1.60 (forBET)

„Leverkusen powyżej 1.5 bramki” – @1.50 (forBET)