Na zdjęciu zapowiedź meczu Atletico - Betis

Atletico Madryt – Betis Sevilla

      No Comments on Atletico Madryt – Betis Sevilla

Data: 24.10.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Estadio Wanda Metropolitano (Madryt)

Pozyskanie Luisa Suareza pomogło Atletico Madryt w rozgrywkach ligowych, co widać po bezkonkurencyjnej passie czterech występów w tym sezonie, jak do tej pory.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (47 spotkań): Atletico Madryt 22 zwycięstwa, Betis Sevilla 12 zwycięstw, 13 remisów.
  • Gospodarz zanotował cztery z ostatnich pięciu ogólnych zwycięstw.
  • Ich poprzednie spotkanie dało Los Indios zwycięstwo 1:0 u siebie.
  • Obie drużyny zdobyły bramki tylko w jednym z sześciu ostatnich starć.
  • Tylko jeden z ostatnich pięciu meczy zakończył się remisem.
  • Goście nie zanotowali ani jednego zwycięstwa podczas poprzednich ośmiu wizyt.

Zapowiedź meczu Atletico Madryt – Betis Sevilla

Straciwszy do tej pory tylko jednego gola w La Liga, gospodarz ma silną obronę w obecnych rozrywkach. Atletico Madryt przywita Betis po wygranym 0:2 na wyjeździe meczu z Celtą Vigo w ostatnim meczu w harmonogramie. Trzy z pięciu starć Betis w kampanii zakończyły się porażką. Gość nie zdołał nawet strzelić gola w dwóch z tych trzech porażek w lidze. Real Betis nie będzie pokładał wielkich nadziei z wizyty w Madrycie, nie mówiąc już o tym, że ostatnio doznali porażki u siebie w meczu z Realem Sociedad 0:3.

Analiza i podsumowanie

Oprócz porażki 2:1 na wyjeździe z Lipskiem i 4:0 z Bayernem w Lidze Mistrzów, Atletico Madryt nie przegrało żadnego z ostatnich dwudziestu pięciu meczów we wszystkich rozgrywkach w harmonogramie. Zwycięstwo 6:1 u siebie z Granadą w pierwszym meczu dało dobry początek w La Liga Simeone i jego podopiecznym. Gospodarz cieszyć się będzie grą na własnym boisku. A przy ich silnym składzie wydaje się, że Atletico Madryt właściwe wykorzysta ten atut. Biorąc pod uwagę ich ogólne wyniki w lidze tylko w ostatnich sezonach, zwycięstwo gospodarzy jest idealnym wyborem na spotkanie. Atletico zanotowało także dwa remisy w kampanii w tym sezonie, ale powrócili z czystym kontem na wyjeździe w ostatnim spotkaniu. Tymczasem Betis zagra po trzeciej porażce w kampanii w tym sezonie w harmonogramie. Wyjazdowe zwycięstwo z Valencią we wcześniejszym starciu w tym sezonie musi dać Betisowi pewną pewność siebie. Poza tym, gospodarze byli niepokonani w ostatnich dwóch meczach z Betisem, a Valencia na wyjeździe to nie to samo co Atletico.

Typy na mecz:

„1” – @1.50 (forBET)

„Atletico wygra przynajmniej jedną połowę” – @1.41 (forBET)