Na zdjęciu zapowiedź meczu La Liga

Athletic Bilbao – Betis Sevilla

      No Comments on Athletic Bilbao – Betis Sevilla

Data: 23.11.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Estadio San Mames (Bilbao)

Zwróćmy uwagę na to, że oba zespoły dotychczas nie podzieliły się punktami w żadnym meczu La Liga w tym sezonie. Athletic Bilbao zanotowało 3 zwycięstwa i zgromadziło 9 punktów w 8 meczach tego sezonu.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (49 meczów): Athletic Bilbao 18 zwycięstw, Betis Sevilla 15 zwycięstw, 16 remisów
  • Gospodarz zanotował cztery z ostatnich pięciu zwycięstw ogółem.
  • W ich poprzednim spotkaniu Bilbao wygrał 1:0 u siebie.
  • Obie drużyny zdobyły gole w dwóch z ostatnich pięciu spotkań.
  • Tylko jedno z ich ostatnich 14 spotkań zakończyło się remisem.
  • Gospodarz wygrał swoje ostatnie siedem starć u siebie.

Zapowiedź meczu Athletic Bilbao – Betis Sevilla

Piłkarze z krainy Basków naprzemiennie wygrywali i przegrywali tych rozgrywkach i będą gościć Betis po porażce 2: 1 na wyjeździe z Valladolid w poprzednim spotkaniu. Natomiast Betis jest na lepszej pozycji niż gospodarze w tabeli, ponieważ ma 12 punktów z 4 zwycięstw. Jednak trzy z ostatnich pięciu starć zakończyły się porażkami w lidze w tym sezonie. Zespół Beticos odwiedzi zespół z Bilbao po ostatniej porażce z Barceloną poza domem 5:3 w kampanii.

Analiza i podsumowanie

Athletic Bilbao ma trzy punkty straty do Betisu w tabeli, i zajmuje 14. miejsce w tabeli, podczas gdy przeciwnik jest na 7. miejscu w La Liga. Mimo dość dużej różnicy między nimi w tabeli, obie drużyny mają podobną formę w tej kampanii. Bilbao bardzo słabo prezentuje się w ofensywie w tym sezonie, co spowodowało ich niską pozycję ligową w tym sezonie. Gospodarz strzelił tylko 7 bramek, tracąc 9 w ośmiu starciach w La Liga do tej pory. Tymczasem, ich najbliższy rywal, Betis strzelił 12 bramek i stracił 17 podczas 9 występów w La Liga. Opierając się na tych statystykach, możemy oczekiwać, że zespoły osiągną co najmniej dwa gole w tym pojedynku. W związku z tym, zakład na powyżej 1.5 bramki w mecze będzie prawdopodobnie odpowiednią opcją dla graczy, aby zapewnić przyzwoite zyski w spotkaniu. Ponieważ mecz może być wyrównany i może zakończyć się dowolnym wynikiem, podwójna szansa faworyzująca obie drużyny będzie prawdopodobnie najlepszym sposobem na bezpieczniejsze zwroty. Przy kursie 1.40 typ zapewnia przyzwoite zwroty w bezpiecznych warunkach, ponieważ obie drużyny nie zanotowały dotychczas remisu w tym sezonie.

Typy na mecz:

„Powyżej 1.5 bramki” – @1.40 (Fortuna)

„1 / 2” – @1.40 (Fortuna)