Na zdjęciu zapowiedź meczu Serie A

Atalanta Bergamo – Inter Mediolan

      No Comments on Atalanta Bergamo – Inter Mediolan

Data: 08.11.2020

Godzina: 15:00

Stadion: Stadion Gewiss Stadium (Bergamo)

Wspaniały weekend piłkarski we Włoszech trwa nadal. W jednym z ciekawszych spotkań Atalanta gościć będzie piłkarzy Interu Mediolan i z pewnością szykujmy się na thriller, pomimo rozczarowań obu drużyn w Lidze Mistrzów, w ostatnim czasie.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (44 mecze): Atalanta Bergamo 9 zwycięstw, Inter Mediolan 23 zwycięstwa, 12 remisów
  • Inter wygrał 0-2 podczas ostatniej wyprawy na ten stadion na początku sierpnia 2020 roku.
  • Atalanta miała wcześniej cztery mecze bez porażki w bezpośrednich starciach, z wygraną i trzema remisami na koncie.
  • La Dea strzelił tylko jednego gola w ostatnich trzech spotkaniach, w sumie cztery po drodze – co może zapowiadać wąską walkę.

Zapowiedź meczu Atalanta Bergamo – Inter Mediolan

Atalanta doznała bardzo wysokiej porażki z zespołem Liverpoolu (0-5) na tym boisku i desperacko będzie chciała pokazać coś więcej, po tym, jak zanotowała wspaniały start w Serie A. La Dea zakończyła passę dwóch porażek, pokonując Crotone (1-2), ale nadal miał więcej problemów, niż wielu się spodziewało, co sprawia, że walka z dużymi z absolutnej czołówki będzie jeszcze ważniejsza. Chcą, aby ich świetna forma ofensywna wróciła tak szybko, jak to możliwe, a sprawienie, że stanie się to tutaj, będzie stanowić niezłe przebudzenie. Tymczasem Inter Mediolan rozegrał thriller z Realem Madryt (3:2) w Lidze Mistrzów. Pomimo solidnego przygotowania, mają tylko jedno zwycięstwo w siedmiu meczach we wszystkich rozgrywkach i z pewnością ta sytuacja wywrze presję na Antonio Conte. Jego zawodnicy grali nieźle, ale zostali powstrzymani przez Szachtar Donieck (0:0) i Parmę (2:2), co będzie niepokojące również przed wyjazdem do Bergamo.

Analiza i podsumowanie

W zbliżającym się pojedynku uważamy, że wartym uwagi jest typ na remis, po kursie 3.50. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję obu drużyn, a także fakt, że mecz rozgrywany jest na stadionie Gewiss. Atalanta powinna być w stanie udowodnić, że jest twardym przeciwnikiem, ale mogą zostać zmuszeni do ekscytującej gry, w której będą musieli sobie poradzić, jeśli chcą zdobyć punkty. Mając to na uwadze, podążamy za bramkami i wygląda na to, że okazja do wysokiego wyniku jest niemal pewna. Mamy nadzieję, że zobaczymy gole w obu połowach a łącznie będzie ich ponad 3.5 i jest to najlepsza wartość, jaką mogliśmy znaleźć. Uważamy, że ostatnie wyniki obu stron wskazują w tym kierunku i to powinno również uzasadniać nasze wybory.

Typy na mecz:

„X” – @3.50 (Fortuna)

„Powyżej 3.5 bramki” – @1.90 (Fortuna)