Na zdjęciu zapowiedź meczu Premier League

Arsenal Londyn – Wolverhampton

      No Comments on Arsenal Londyn – Wolverhampton

Data: 29.11.2020

Godzina: 20:15

Stadion: Emirates Stadium (Londyn)

Arsenal przegrał kilka meczów w Premier League na stadionie Emirates toteż spodziewamy się zaciętej walki z Wilkami w niedzielny wieczór.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (99 meczów): Arsenal Londyn 46 zwycięstw, Wolverhampton 26 zwycięstw, 27 remisów
  • Kanonierzy dominowali w ostatnich pojedynkach H2H, ponieważ wygrali 6 z ostatnich 10 bitew w Premier League, zremisowali 3 i przegrali tylko raz.
  • Warto również zauważyć, że Arsenal zremisował ostatnie trzy mecze H2H w tym miejscu z dokładnym wynikiem 1-1, wygrywając wcześniej 5.
  • Było mniej niż 2.5 gola strzelone w 6 kolejnych meczach między tymi dwoma na tym obiekcie.

Zapowiedź pojedynku Arsenal Londyn – Wolverhampton

Kanonierzy uciekli od porażki, remisując z Leeds w ostatni weekend i pozostają z pojedynczym zwycięstwem z ostatnich 5 meczów ligowych. Ich młodzież z kolei dała koncert w Molde w czwartek wieczorem i ostatecznie odnosząc spokojną wygraną 3:0, ale sytuacja będzie wyglądać inaczej, kiedy wrócą na boiska Premier League. Ich ostatnie 2 mecze na Emirates zakończyły się porażką z Leicester i Aston Villą, a sytuacja stanie się trudna, ponieważ wielu stałych graczy ma kontuzje. Z drugiej strony wilki nie osiągnęły jeszcze swojej normalnej formy, ale przegrały tylko 1 z 6 gier. Nie muszą zajmować się rozgrywkami europejskimi i mają luksus w postaci zdrowych zawodników przed tym starciem.

Analiza i podsumowanie

Jak wspomnieliśmy na początku, jest szansa na wyjątkowo zacięte starcie, a wynik w pełnym wymiarze czasu może się obrócić w każdą ze stron, i możemy także oczekiwać dziwnego rezultatu, po dźwięku ostatniego gwizdka. Mówiąc o bramkach, Arsenal i Wolves walczyli o zdobycie gola w tym sezonie i oba zespoły zdobywają średnio zaledwie 1 gola na mecz. To zdecydowanie za mało jak na aspiracje Arsenalu. Tak więc wynik poniżej 2.5 gola wyceniony na 1.60 sprawia, że jest to najlepszy zakład na to starcie angielskiej Premier League. Dodając do tego wiele absencji w drużynie gospodarzy, gra na ten typ ma sens.

Typy na mecz

„Zakład be remisu – 1” – @1.52 (Fortuna)

„Poniżej 2.5 bramki” – @1.60 (Fortuna)