Na zdjęciu zapowiedź meczu towarzyskiego Anglia - Walia

Anglia – Walia

      No Comments on Anglia – Walia

Data: 08.10.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Wembley Stadium (Londyn)

Anglia była niepokonana w ostatnich pięciu starciach w swoim kalendarzu, a ich jedyna porażka w ostatnich dziesięciu meczach w ogóle miała miejsce poza domem. Ich poprzednie spotkanie rozegrane zostało na wyjeździe i zakończyło się bezbramkowym remisem z Danią w meczu Ligi Narodów.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (10 spotkań): Anglia 9 zwycięstw, Walia 0 zwycięstw, 1 remis.
  • Gospodarz nie przegrał żadnego ze spotkań od 1949 roku.
  • Obie drużyny zdobyły bramki tylko w jednym z pięciu ostatnich starć.
  • W poprzednim meczu Three Lions wygrali 2-1 u siebie.
  • Smoki nie zdobyły bramek w dwóch z ostatnich trzech wizyt.

Zapowiedź meczu Anglia – Walia

Trzeba zwrócić uwagę na to, że Walia ma passę czterech zwycięstw we wszystkich rozgrywkach, a także jest niepokonana od ośmiu spotkań w swoim kalendarzu. Walijczycy zagrają na Wembley po odniesionym skromnym zwycięstwie nad Bułgarią 1-0 w meczu Ligi Narodów.

Analiza i podsumowanie

Forma Harry’ego Kane’a w Premier League daje nadzieję na zwycięstwo przed meczem towarzyskim z Walią w kalendarzu. Anglia cieszy się przewagą własnego boiska w tym starciu i ma serię siedmiu zwycięstw u siebie we wszystkich głównych rozgrywkach. Poza tym Gareth Southgate i jego zawodnicy zachowali czyste konto w ostatnich pięciu meczach, w tym w eliminacjach do Euro i starciach Ligi Narodów. W międzyczasie Walia również miała dobrą passę w ostatnich czterech starciach, nie tracąc gola w tym okresie. Oprócz ostatnich dwóch spotkań, które zakończyły się wygraną z zachowaniem czystego konta, Dragons nie wygrali żadnego w ostatnich sześciu wyjazdowych spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Tylko trzy zwycięstwa z ośmiu ostatnich starć zostały odniesione poza domem. Opierając się na tych statystykach, powinniśmy oczekiwać spotkania z dużą liczbą bramek, a Harry Kane prawdopodobnie znajdzie się ze swoją obecną formą znajdzie się na liście strzelców. Zwycięstwo u siebie to oczekiwany wynik, ale graczom lepiej jest wybrać zakład z powyżej 2.5 bramkami, ponieważ jest to idealna sytuacja, aby zapewnić przyzwoite zwroty.

Typy na mecz

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.60 (Fortuna)

„Harry Kane zdobędzie bramkę” – @1.60 (Fortuna)