Francja vs USA

9.06 Towarzyski – Francja vs USA – Faworytów do Mundialu ocenia bukmacher pl

Strony bukmacherskie śledzą przygotowania „Trójkolorowych”

Forma francuskiej reprezentacji piłkarskiej pozostaje pewną niewiadomą przed każdym dużym turniejem, ale patrząc na indywidualności i nazwiska w kadrze „Trójkolorowych”, zakłady bukmacherskie i dziennikarze coraz chętniej stawiają tę drużynę w roli faworytów do medali. Na ostatniej prostej przed rozpoczynającymi się wkrótce Mistrzostwami Świata w Rosji Francja postanowiła zakontraktować jeszcze międzypaństwowy mecz towarzyski. Tym razem, 9 czerwca na stadionie we Francji formę i przygotowanie piłkarzy do Mundialu sprawdzać będą piłkarze Stanów Zjednoczonych. Jest to doskonała okazja do tego, aby sprawdzić typowania bukmacherów i proponowane kursy.

W historii bezpośrednich potyczek znaleźć można zapis tylko jednego meczu towarzyskiego między USA i Francją – w roku 2011 to Francuzi nieznacznie okazali się lepsi, notując na koniec spotkania wynik 1:0. Źle o szansach USA na sprawienie niespodzianki na wyjeździe świadczy statystyka mówiąca o tym, że Stany Zjednoczone nie wygrały na wyjeździe od siedmiu spotkań. Natomiast Francuzi mogą pochwalić się serią trzech wygranych meczów międzypaństwowych z rzędu, co na pewno przełoży się na motywację i gotowość piłkarzy tej reprezentacji.

Proponowane kursy na forbet pl

Forbet, podobnie jak pozostali legalni operatorzy bukmacherscy na polskim rynku, zachęca do typowania swoich faworytów nie tylko na Mundialu, ale również w meczach sparingowych. Szansa na niespodziankę i wygranie większych pieniędzy wraz z niespodziewanym wynikiem jak remis czy wygrana USA na wyjeździe, jest znacznie większa na kilka dni przed Mistrzostwami, gdy selekcjonerzy rotują składem, zmieniają ustawienia i eksperymentują. Jeśli USA udałoby się nawet zagrać we Francji na remis 9 czerwca, to niektórzy bukmacherzy będą skłonni wypłacić za to wydarzenie nawet 6-krotność wniesionego zakładu.

Autor: DG