Athletic Bilbao vs Las Palmas

9.02 La Liga – Athletic Bilbao vs Las Palmas – Zobacz i zagraj.

Już 9 lutego w ramach najbliższej kolejki Primera Division dojdzie do potyczki pomiędzy Atletic Bilbao a Las Palmas i dla wielu typerów będzie to ciekawa okazja nie tylko do obstawiania zakładów bukmacherskich, ale także do śledzenia wydarzenia na żywo. Coraz więcej serwisów pozwala wybierać i obstawiać typy bukmacherów również w trakcie spotkania – do tej pory zakłady należało wnosić najpóźniej na kwadrans przed rozpoczęciem wydarzenia. Teraz nagła czerwona kartka w meczu czy rzut karny albo kontuzja kluczowego zawodnika potrafią kompletnie odwrócić kursy w danym wydarzeniu, a typerzy i bukmacherzy natychmiast reagują na te zmiany w czasie rzeczywistym.

Mecz zaplanowany już na 9 lutego będzie doskonałą okazją do tego, aby przetestować takie typy bukmacherów na dzisiejsze mecze, które obsługiwane są w systemie na żywo. Przeciętny legalny bukmacher nie pozwoli zarobić strasznie dużo przy wskazaniu na zwycięstwo Atletic Bilbao, ale już wskazanie wyniku z handicapem, może pomóc w uzbieraniu atrakcyjnego i wysokiego kursu. Szczególnie dobrze płatne będą typy bukmacherów na jutro na ilość bramek straconych przez Las Palmas.

Na tym etapie rozgrywek zawodnicy Las Palmas zdążyli już stracić ogromną ilość bramek – w 21 kolejkach aż 50 goli, co daje zatrważającą średnią na mecz ponad 2 straconych bramek. Jest więc wysoce prawdopodobne, że także Atletic wpisze się na listę klubów, które były w stanie zaaplikować Las Palmas przynajmniej 3 gole, a takie typy bukmacherskie są już zdecydowanie korzystniejsze dla grającego. Można także pokusić się o wytypowanie, czy mający obecnie na koncie 8 trafień Artiz Aduriz  z Bilbao dopisze sobie chociaż jedno kolejne trafienie do tegorocznego dorobku bramkowego.