Szwecja vs Anglia

7.07 World Cup – Szwecja vs Anglia – Strony bukmacherskie faworyzują Anglików w ćwierćfinale

Ćwierćfinał Szwecja – Anglia zapowiadają bukmacherskie strony

Anglicy od zdobycia Mistrzostwa Świata w 1966 roku przez ponad 50 lat narzekali na niepowodzenia swojej reprezentacji. W tym roku na Mundialu w Rosji przyjechali z wyjątkowo młodym, ale także groźnym i mocnym zespołem, chociaż w 1/8 finału Kolumbijczycy byli w stanie bronić się przed Wyspiarzami aż do rzutów karnych. Nie zmienia to jednak obrazu Anglików na tegorocznej imprezie i praktycznie wszystkie zakłady bukmacherskie bez wyjątku typują Anglików jako faworytów ćwierćfinału ze Szwedami, który odbędzie się już 7 lipca o godzinie 16:00 na stadionie w Samarze.

Szwecja już teraz odnotowała wynik zdecydowanie powyżej czyichkolwiek oczekiwań – kibiców, trenera, samych piłkarzy i analityków. Nie dziwi więc, że bukmacherzy uważają, że ćwierćfinał jest absolutnym szczytem osiągnięć Szwedów. Już pokonanie Włochów w barażu o Mistrzostwa Świata, bez pomocy Zlatana Ibrahimovica, było ogromną sensacją. Następnie wyjście z grupy zostało przyjęte jako wynik ponad stan, a awans do ćwierćfinału po wygranej 1:0 nad reprezentacją Szwajcarii uznano w Szwecji za mały cud. Ogranie Anglików byłoby wielką sensacją tak dla jednej jak i drugiej strony.

Najlepsze kursy na sts zakłady bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie po odpadnięciu Polaków z turnieju nadal cieszą się zainteresowaniem typerów, ponieważ Mundial to wielkie piłkarskie święto. Kurs na zwycięstwo Anglików może nie jest powalający i na najbardziej konkurencyjnej stronie bukmacherskiej nie przekracza on pułapu 1.80. Z kolei wytypowanie Szwedów na zwycięzców ćwierćfinału 7 lipca może zaowocować wypłaceniem nawet więcej niż 3-krotności wniesionego zakładu. Remis jest w tej chwili wyceniany w przedziale od 2.00 do 2.80.

Autor: DG