Premier League - West Bromwich - Arsenal

31.12 Premier League – West Bromwich – Arsenal

      No Comments on 31.12 Premier League – West Bromwich – Arsenal

West Bromwich Albion w tym sezonie Premier League rozpoczął wyśmienicie rozgrywki od dwóch wygranych, jednak w późniejszych kolejkach zespołowi WBA nie udało się chociaż raz powtórzyć tej sztuki. Początkowo poczynaniami WBA mocno interesowali się także polscy kibice śledzący powrót do gry Grzegorza Krychowiaka w tym składzie. West Bromwich dość skutecznie remisuje mecze, ale nie potrafi ich wygrać i mecz z Arsenalem bijącym się o awans do Ligi Mistrzów z pewnością może nie stanowić tutaj przełomu. Do spotkania pomiędzy Arsenalem a West Bromwich dojdzie w ramach ostatnich tegorocznych meczów Premier League 31 grudnia. Sts oraz inne zakłady bukmacherskie w Polsce proponują na ten mecz bardzo ciekawe kursy.

Atrakcyjna oferta kursowa proponowana przeze sts zakłady bukmacherskie jest efektem tego, że meczem tym z całą pewnością zainteresują się polscy kibice oraz typerzy. Kurs naturalnie będzie dużo korzystniejszy na remis i zwycięstwo WBA, ponieważ większość specjalistów zgadza się, że Arsenal musi przyjechać tutaj po trzy punkty, aby liczyć się z walce o miejsca dające prawo gry w Champions League w następnym roku. Obecnie Arsenal, chociaż gra stabilną i dobrą piłkę, to jednak w tabeli jest dopiero na szóstej pozycji, nie dającej prawa gry w Lidze Mistrzów.

West Bromwich muszą natomiast przerwać fatalną passę gier bez zwycięstwa i niedawna zmiana na fotelu menadżera oraz kilka zmian w pierwszym składzie, miały podziałać ożywczo i motywacyjnie na Grzegorza Krychowiaka i jego partnerów z boiska. Sts 2017 nie daje jednak wielkich szans na tak duże zaskoczenie, jakim byłoby zwycięstwo gospodarzy. Zaskoczeniem nazwać można już remis w tym meczu, ale przy odpowiednim nastawieniu i przygotowaniu fizycznym, WBA na swoim stadionie na pewno jest w stanie taką niespodziankę sprawić.