Leicester City - Tottenham Londyn

28.11 Premier League – Leicester City – Tottenham Londyn

Listopad, grudzień i początek stycznia to okres, w którym w Premier League odbywa się najwięcej najciekawszych spotkań. We wtorek 28 listopada 2017 w ramach Premier League zmierzą się ze sobą niedawny mistrz kraju Leicester City, oraz rewelacja kilku ostatnich sezonów, Tottenham Londyn. Lv bet zakłady bukmacherskie pozwalają już teraz obstawiać zwycięzcę w tym spotkaniu, chociaż jednoznaczne wskazanie faworyta pojedynku, do którego dojdzie we wtorek o godzinie 20:45 na King Power Stadium w Leicester, nie należy do szczególnie łatwych.

Ekipa gospodarzy to zespół bardzo dobrze prezentujący się na własnym boisku, dobrze wybiegany oraz zorganizowany w defensywie, ale ostatnio nie jest w stanie odnaleźć się w starciach z największymi rywalami. Chociaż ekipa Leicester potrafiła wygrać w ciągu ostatnich 4 kolejek ze Swansea i Evertonem, to z innymi średniakami jak WBA i Stoke tylko remisowała. Tottenham przegrywa, ale tylko z takimi gigantami jak Manchester United (ostatnio 0:1 28 października), chociaż sam też potrafi gigantów nokautować (4:1 z Liverpoolem 22 października).

Kurs proponowany przez lvbet legalny w tym wtorkowym starciu Premier League pokazuje, że faworytem do zwycięstwa w oczach wszystkich będzie agresywnie grający, zajmujący obecnie trzecie miejsce w tabeli Premier League, zespół z Londynu. Bardzo niewiele statystyk wskazuje na jakąkolwiek przewagę Leicester. Do tej pory zawodnicy „Lisów” strzelili 5 bramek mniej i stracili 7 więcej niż gracze Spurs, a w tabeli zajmują 11 miejsce z ośmioma punktami straty do trzeciego Tottenhamu.

Lvbet opinie o tym spotkaniu podziela z większością typerów i komentatorów ze sportowych forum bukmacherskich. Nawet remis byłby już pewnego rodzaju zaskoczeniem, więc kurs na takie rozstrzygnięcie w tym meczu jest wyjątkowo korzystny.