Korona Kielce vs Legia Warszawa

28.07 Ekstraklasa – Korona Kielce vs Legia Warszawa – Zakłady na mecze Legii mogą dać spory zysk

Aktualny Mistrz Polski wysoko oceniany przez zakłady bukmacherskie

Legia Warszawa nie zawsze jest chwalona za swoją politykę kadrową i organizację, ale mimo to na rodzimym podwórku przewaga stołecznego klubu przeważnie pozwala na bezpieczne gwarantowanie sobie kolejnych tytułów mistrzowskich. Ambicje w stolicy są jednak takie, aby przez mistrzostwo Polski dostawać się do rozgrywek europejskich, a na tym polu polskie kluby w ostatnich latach prezentowały się coraz gorzej. Korona Kielce ambicji europejskich absolutnie nie zgłasza, a na swoim stadionie bywa bardzo niebezpieczna i dobrze zorganizowana, szalenie rzadko tracąc punkty przed swoimi kibicami.

Ponieważ Kielce jak i Białystok to bardzo nieprzyjemnie kojarzące się „Legionistom” miasta, niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce spodziewają się większych problemów dla stołecznego klubu. Tym bardziej, że będzie to mecz poprzedzający bezpośrednio terminarz drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów i bardzo możliwe, że po ograniu Cork City w pierwszej rundzie Legia będzie bardziej skupiała się na kolejnym rywalu, aniżeli zagraniu w Kielcach pełnym składem i całymi możliwościami. W takiej sytuacji przegrana na wyjeździe czy z trudem wywalczony remis Legii, byłyby spodziewanymi wynikami.

Fortuna pl nie ma wątpliwości

Kursy oferowane przez fortuna w związku z meczem Legii zaplanowanym w ramach drugiej kolejki Ekstraklasy 28 lipca, nie pozostawiają złudzeń – Legia może mieć kłopoty z wywiezieniem trzech punktów z trudnego terenu Kielc. Jeśli Korona zagra w swoim sprawdzonym i dobrze przetrenowanym stylu, może bez problemu zapewnić sobie przynajmniej jeden punkt przed własną publicznością – remis na stronach fortuny wyceniany jest na kurs rzędu 2.20-2.40. Z kolei wygrana gospodarzy byłaby dla typera szansą na zainkasowanie nawet 3-krotności wniesionego zakładu. Wygranie Legii na wyjeździe nadal zdaniem wielu bukmacherów jest na tyle prawdopodobne, aby przygotować na taki typ kurs rzędu 2.50.

Autor: DG