Japonia vs Polska

28.06 World Cup – Japonia vs Polska – Strony do obstawiania meczy typują zwycięstwo Polski

Polska wyraźnym faworytem nie tylko na fortuna pl

Fortuna zakłady widzą w Polakach zdecydowanych faworytów do awansu z grupy H, chociaż powszechnie mówi się, że ostatnia grupa Mundialu z Polakami, Kolumbią, Senegalem i Japonią, może być najbardziej wyrównana i nieprzewidywalna ze wszystkich. Jeśli jednak Polacy zagrają na miarę swoich możliwości, z całą pewnością będą w stanie zameldować się w fazie pucharowej. Mecz z Japonią odbędzie się w ramach trzeciej kolejki gier i zaplanowany został na 28 czerwca.

Chociaż nie ma historii bezpośrednich potyczek między dwiema reprezentacjami, wyznacznikiem ich pozycji może być nie tylko ranking FIFA. Korea Południowa w ostatnim czasie grała zarówno z Polakami jak i Japonią – z naszą reprezentacją przegrywając ostatecznie 2:3, natomiast z Japończykami wygrywając wyraźnie aż 4:1. Jeśli to miałby być prognostyk przed ostatnim meczem Polaków w grupie H, to można odetchnąć z ulgą. Sport jednak jest nieprzewidywalny i do dziewięćdziesiątej minuty wszystkie warianty należy brać pod uwagę.

Który bukmacher pl da najwięcej zarobić na Polakach

Polacy są faworytami nie tylko polskich zakładów bukmacherskich. Również międzynarodowe portale jak bwin w Polsce czy bet365 chętnie widzą w polskiej kadrze faworytów starcia z Japonią i Senegalem. Jeśli 28 czerwca piłkarze Adama Nawałki dopiszą trzy punkty do swojego grupowego dorobku, typerzy tak wskazujący będą mogli zainkasować kurs rzędu 2.00.

Jeśli natomiast doszłoby do remisu, to osoby wskazujące właśnie takie rozstrzygnięcie mogłyby liczyć na wypłacenie przynajmniej 3-krotności stawki wniesionej na kuponie. Przed postawieniem pieniędzy warto zawsze sprawdzić ofertę kursową konkurencyjnych bukmacherów – zwłaszcza w Internecie jest to proste i szybkie.

Autor: DG