Malaga vs Sevilla

28.02 La Liga – Malaga vs Sevilla – Sevilla mało trafia ale goni czołówkę. Padną bramki w tym meczu? Zobacz!

Malaga zajmuje po 21 kolejkach ostatnią pozycję w tabeli La Liga, ale jest strata punktowa do miejsca gwarantującego ucieczkę ze strefy spadkowej wcale nie jest tak duża i wynosi jedynie 4 punkty. Jeśli więc Malaga zacznie wygrywać lub przynajmniej remisować mecze z trudniejszymi przeciwnikami – a do takich zaliczyć trzeba Sevillę, która przyjedzie na stadion Malagi już w ramach najbliższej kolejki La Liga 28 lutego – może uniknąć degradacji po sezonie. Niestety, patrząc na kursy oferowane przez legalnych bukmacherów polskich takich jak lv bet zakłady bukmacherskie widać wyraźnie, że analitycy sportowi kompletnie nie wierzą, aby to właśnie Sevilla miała być klubem, który da się pokonać tak przeciętnie grającemu zespołowi jak Malaga.

Szanse na jakąkolwiek sensację 28 lutego na stadionie Malagi są znikome, a za taką sensację należałoby uznać zwycięstwo gospodarzy. Jednak także remis jest wyceniany przez lvbet bardzo wysoko, gdyż kurs na tak mało prawdopodobne rozstrzygnięcie obecnie sięga 4.50. Typerzy zastanawiają się więc, czy remis jest w ogóle możliwy, ale w statystykach za ten sezon La Liga trudno znaleźć potwierdzenie dla takiej tezy. Oba kluby dzieli po 21 kolejkach aż 14 pozycji w tabeli. Sevilla w tym okresie uzbierała 33 punkty, co nie jest rewelacyjnym wynikiem i pozwoliła jej zająć dopiero 6 miejsce w rankingu, natomiast to i tak o całe 20 punktów więcej od tegorocznego dorobku Malagi.

Nie dziwi więc, że eksperci na lvbet opinie na temat szans gospodarzy w tym starciu mają bardzo jednostronne. W hiszpańskiej lidze nie ma przerwy świąteczno-noworocznej, a na przełomie roku gra się jeszcze więcej meczów, więc obciążenie dla klubów z końca stawki jest przeważnie skumulowane i także pod względem fizycznym nie są one w stanie nawiązać rywalizacji z czołowymi klubami, które mają szerszy i wyrównany zarazem skład.