Sevilla FC - Getafe CF

28.01 La Liga – Pierwsza połowa bez bramek? Mecz Sevilla FC – Getafe CF

W takich meczach jak zaplanowany na 28 stycznia pojedynek Sevilli z Getafe na stadionie tego pierwszego klubu, typerzy rzadko kiedy decydują się na wskazanie wyłącznie na zwycięzcę. Kurs na zwycięstwo gospodarzy, w zależności od zakładów bukmacherskich, nie jest zachwycający i rzadko przekracza pułap 1.50. Wybranie handicapu lub zdecydowanie się na grę wariantów w stylu brak goli w pierwszej połowie – może być więc doskonałą okazją do ugrania dużo wyższego kursu. Osoby zastanawiające się jakie typy na dziś mogą śmiało zdecydować się na zakłady tego typu, ponieważ kursy oferowane przez bukmacherów legalnych są w tym wypadku bardzo zadowalające – powyżej 4.00.

Wariant bez żadnych bramek w pierwsze połowie jest najbardziej opłacalny z punktu widzenia samego gracza, ale także potencjalnie najbardziej ryzykowny. Mniej dochodowe, ale bardziej realne do spełnienia wydają się typy sportowe na dziś uwzględniające jednak przynajmniej jedną zdobycz bramką po czyjejś ze stron. Od strony czysto statystycznej, dość prawdopodobne jest, że również Sevilla straci gola, ponieważ do tej pory, pomimo swojej wysokiej pozycji w tabeli, słynie z bardzo dziurawej defensywy.

Sevilla z 5. miejsca w Primera Division wciąż ma realne szanse na awans do Ligi Mistrzów, a mimo wszystko w trakcie tego sezonu piłkarze z Sevilli tracili już 27 goli (przy 24 straconych). Mają więc ujemny bilans goli pomimo tak wysokiej pozycji w tabeli, co jest swojego rodzaju ewenementem. Patrząc na przygotowane na tę okazję  typy bukmacherskie na dziś piłka nożna można stwierdzić, że kurs na to, iż w pierwszej połowie każda ze stron strzeli chociaż po golu, jest bardzo wysoki i warty rozważenia.