Urugwaj vs Rosja

25.06 World Cup – Urugwaj vs Rosja – Najważniejszy mecz Rosjan w analizie sts zakłady

Sts zakłady bukmacherskie analizują wydarzenia w grupie A

Grupa A tegorocznego Mundialu jest szalenie interesująca nie tylko z uwagi na obecność gospodarzy, Rosjan i fenomenalnego Urugwaju w tej grupie. Bardzo ważny dla podopiecznych Stanisława Czerczesowa, liczących na historyczny sukces przed własną publicznością, jest także sam kalendarz – Rosjanie najpierw zagrali na inaugurację z najniżej notowanym uczestnikiem mistrzostw, Arabią Saudyjską, a w drugiej kolejce z pozostającym w swoim zasięgu Egiptem. Przy odrobinie szczęścia mecz z Urugwajem może nie mieć już większego wpływu na sytuację w tabeli, ale nie wszystkie zakłady bukmacherskie są takiego zdania.

Wielu uważa, że Rosjanie do końca będą rywalizowali o wyjście z grupy A i mecz zaplanowany na 25 czerwca przeciwko Urugwajowi może być dla tego planu kluczowy. Wydaje się, że szans na sprawienie niespodzianki i ogranie południowoamerykańskiej reprezentacji, Rosjanie wielu nie mają. Wystarczy przypomnieć, że gospodarze tegorocznego Mundialu przegrali 4 z 6 swoich ostatnich meczów międzypaństwowych, podczas gdy Urugwaj 4 z 6 swoich ostatnich gier wygrał. Ta różnica musi być widoczna na boisku także 25 czerwca.

Najciekawsze kursy oferowane przez zakłady w sieci

Strony bukmacherskie prześcigają się w poszukiwaniu ciekawych meczów Mundialu, na które przygotować można wyższe i ciekawsze kursy. Mecz gospodarzy zawsze należy do spotkań podwyższonego zainteresowania, a jeśli Rosjanie będą potrzebowali przynajmniej remisu do zagwarantowania sobie awansu, stawka natychmiast wzrośnie i kursy poszybują jeszcze wyżej. Dlatego warto już teraz rozpatrzyć możliwość wskazania na remis lub wygraną Rosjan – gdyby udało im się 25 czerwca zaskoczyć południowoamerykańską ekipę i wygrać na własnym stadionie, bukmacherzy musieli wypłacać nawet 5-krotność wniesionego zakładu.

Autor: DG