Napoli - Sampdoria

23.12 Serie A – Napoli – Sampdoria

      No Comments on 23.12 Serie A – Napoli – Sampdoria

Mecz zaplanowany w ramach najbliższej kolejki włoskiej Serie A na 23 grudnia zapowiada się hitowo z punktu widzenia wszystkich polskich kibiców. Napoli to drużyna, w której rewelacyjny początek zanotował Arkadiusz Milik, obecnie jednak kontuzjowany. Często w składzie lidera Serie A występuje jednak kolejny kadrowicz Adama Nawałki, Piotr Zieliński, który ma we Włoszech coraz wyższą renomę i potwierdza klasę, asystami i strzałami z dystansu.

Do Neapolu, do lidera aktualnej tabeli włoskiej ligi, 23 grudnia przyjeżdża jednak zespół, który polskim kibicom może zaoferować jeszcze więcej przyjemności, dlatego forbet live już teraz przygotował dla wszystkich fanów polskich piłkarzy ciekawe typy i kursy na to spotkanie. Przede wszystkim Sampdoria to rewelacja tegorocznych rozgrywek Serie A i sensacyjny zespół z 6. miejsca w tabeli, dystansujący takie kluby jak Milan czy Fiorentina i Torino. Co jednak dla polskich kibiców i typerów grających na forbet surebety może mieć największe znaczenie, w Sampdorii kluczowe role odgrywają od początku sezonu m.in. Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.

Nieco rzadziej od swoich rodaków na boisko wchodzi napastnik Kownacki, który jednak za każdym razem wchodząc z ławki zalicza przynajmniej jedną bramkę. Decydując się na obstawianie tego wydarzenia przez forebet można wskazać więc nie tylko na to, kto najprawdopodobniej wygra cały mecz, ale również to, czy któryś z Polaków wpisze się na listę strzelców albo asystentów – na boisku w Neapolu powinno ich znaleźć się 23 grudnia nawet czterech. Będzie to doskonały przedświąteczny wieczór do spędzenia z Serie A z licznymi polskimi akcentami.