Manchester United vs Wolverhampton

22.09 Premier League – Manchester United vs Wolverhampton – Bukmacherzy online przed United – Wolverhampton. Łatwa wygrana?

Jaki bukmacher w Polsce daje najwięcej na Premier League?

To dopiero sensacja! Przed szóstą kolejką Premier League Manchester United zajmuje ledwie ósme miejsce w tabeli, a Wolverhampton Wanderers plasują się oczko niżej. Czy to zapowiedź wyrównanego spotkania zespołów o podobnej dyspozycji? Z pewnością nie! Czerwone Diabły to marka budowana latami, która w poprzednim sezonie niemal wróciła na szczyt (drugie miejsce i tytuł wicemistrza Anglii). Wolverhampton to z kolei zespół powracający do Premier League. I wszyscy bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce mają ten sam pogląd: United po prostu muszą dać Wilkom lekcję futbolu. Każdy inny wynik byłby nie lada sensacją.

Legalni bukmacherzy o Manchester United – Wolverhampton. Bez zaskoczenia w Premier League?

Jedna sensacja w wykonaniu ekipy Jose Mourinho miała już jednak miejsce i była to porażka 2:3 z Brighton & Hove Albion w drugiej kolejce. Trudno jednak spodziewać się, aby Wolverhampton również było w stanie powstrzymać Czerwone Diabły, chociaż na uwagę zasługują remisy z Evertonem oraz Manchesterem City. Wędrowcy wyrośli na ekipę, która co jakiś czas powstrzymuje najsilniejszych. Czy także i tym razem pokażą pazur? Polscy bukmacherzy bez podatku oferują aż 5,64 za wygraną gości (kwota po odliczeniu 12% podatku, 6,41 wraz z podatkiem), zaś stawki na Manchester to 1,38 (1,57 wraz z podatkiem). Czy są to kursy dające jasność? Wolverhmaptonowi będzie niezwykle trudno postawić się na Old Trafford. Ale warto wierzyć. Szczególnie, że zacięta walka zatrzymała już Mistrzów Anglii. Czas na wicemistrzów? Czas pokaże. A dokładnie w najbliższe sobotnie popołudnie. Mecz Manchester United – Wolverhampton Wanderers już 22 września o 16:00.

Autor: JB