Red Bull Salzburg vs Real Sociedad

22.02 Liga Europy – Red Bull Salzburg vs Real Sociedad – Mikel Oyarzabal Ugarte znów trafi? Sprawdź kurs!

Teoretycznie Real Sociedad ma po swojej stronie wszystkie argumenty w nadchodzącym wielkimi krokami starciu 1/16 Ligi Europy przeciwko Salzburgowi. Największym i koronnym argumentem przemawiającym za tym, aby postawić swoje pieniądze właśnie na gości meczu 22 lutego jest przede wszystkim regularna i bardzo dobra gra w La Liga. Real Sociedad jest w tej chwili podłączony pod stałe napięcie grając praktycznie co 4 dni kolejne mecze w La Liga. Natomiast Strasbourg wywodzi się z ligi, która aktualnie ma przerwę w rozgrywaniu kolejek i ta przerwa, mijająca na grach towarzyskich, na pewno nie wnosi tyle sportowej jakości co regularne mecze ligowe.

W Internecie pojawiają się bardzo różne typy na dziś, ale większość Internautów jest zgodna, że awans do kolejnej rundy pucharowej zapewnić sobie powinien hiszpański zespół. Dla typerów problematyczne nie jest jednak wskazanie, kto awansuje dalej, a to, jak konkretnie zakończy się najbliższy mecz. Nawet prawidłowe typy na dzisiaj pewniaki nijak mają się do tego, kto ostatecznie awansuje po dwumeczu i niejednokrotnie po zaskakującym wyniku w pierwszym meczu rewanż jest już grany do jednej bramki i wysokie zwycięstwo faworyta pozwala mu przejść dalej, chociaż pierwszy mecz w ogóle tego nie zapowiadał.

Typerzy zainteresowani wyższymi kursami mają możliwość obstawić typy bukmacherskie na dziś ze wskazaniem na konkretną ilość bramek zdobytych do przerwy czy w ostatnim kwadransie meczu. Ciekawe kursy przeważnie przygotowane są także na takie wydarzenia jak rzuty karne czy ilość żółtych albo czerwonych kartek wręczonych przez sędziego w danym okresie meczu. Urozmaiceniem dla takiej gry mogą być jeszcze zakłady online na żywo, z kursami zmieniającymi się w czasie rzeczywistym wraz z przebiegiem meczu.