Borussia Dortmund V Tottenham Londyn

21.11 Champions League – Borussia Dortmund V Tottenham Londyn

Liga Mistrzów powraca po przerwie reprezentacyjnej i jeszcze w listopadzie można będzie obejrzeć hitowo zapowiadające się spotkanie Borussi Dortmund z Tottenhamem Londyn w grupie H, w której los połączył ze sobą trzy ekstremalnie dobrze grające zespoły – oprócz wymienionych także Real Madryt. Zakłady bukmacherskie internetowe legalne już teraz symulują różne warianty rozstrzygnięć w grupie H, gdzie Borussia dość sensacyjnie ma skromne 2 punkty po dwóch remisach.

Do drugiego Realu Madryt traci aż 5 punktów i już tylko matematycznie może wyjść z grupy na drugim miejscu – gracze z Dortmundu musieliby nie tylko ograć w ostatnich dwóch kolejkach Tottenham oraz Real Madryt, ale liczyć również na porażkę Madrytu w ich meczu z Apoelem Nikozja. Wciąż jednak Borussia musi bronić swojego trzeciego miejsca w grupie, dzięki któremu drużyna awansuje chociaż do Ligi Europy i zabezpieczy sobie jakiekolwiek jeszcze europejskie puchary oraz dochody w tym sezonie. Wszystkie legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce odzwierciedlają ten stan rzeczy w kursach oferowanych na poszczególne drużyny.

Kursy przewidywane na zwycięstwo Borussi na własnym stadionie są stosunkowo wysokie, ponieważ drużyna ostatnio złapała zadyszkę także w Bundeslidze, gdzie zaczęła tracić więcej prostych goli. Dlatego legalne zakłady bukmacherskie proponują niski kurs na remis i nieco wyższy na wygranie Tottenhamu. Wszystkie te scenariusze mogą się jednak spełnić, ponieważ Borussia to zespół zdolny do wygrywania z absolutnie każdym, a publiczność na Signal Iduna Park intensywnie wspiera swoich piłkarzy. Tottenham doskonale gra w Premier League oraz Champions League, czego dowodem jest grupowe zwycięstwo nawet nad Realem Madryt (3:1 u siebie i remis 1:1 w Madrycie).