Argentyna vs Chorwacja

21.06 World Cup – Argentyna vs Chorwacja – Bukmacher pl sercem za Argentyną

Zakłady online nie wierzą w możliwość porażki Argentyny

Chociaż 21 czerwca Argentyna grać będzie przeciwko Chorwacji, która wcale nie jest źle zorganizowaną ani słabą reprezentacją, praktycznie wszystkie zakłady internetowe są przekonane o absolutnej dominacji drużyny dowodzonej przez genialnego Leo Messiego. Chorwacje nie musi jednak stać na straconej pozycji, czego dowodzą chociażby ostatnie wyniki na arenie międzynarodowej – Chorwacja potrafiła ograć Meksyk i Senegal, które stylami gry przynajmniej w małym stopniu odzwierciedlają charakterystyczną południowoamerykańską wizję futbolu. Z kolei Argentyna w analogicznym okresie swoich przygotowań potrafiła przegrać aż 1:6 z Hiszpanią oraz 2:4 z Nigerią.

Nie dziwi więc, że pojawiły się pojedyncze zakłady, które zawyżyły kurs za zwycięstwo argentyńskiej reprezentacji przeczuwając, że 21 czerwca Chorwacja może stanowić dla niej zbyt ciężki orzech do natychmiastowego zgryzienia. A z całą pewnością, wraz z upływem minut i utrzymującym się niekorzystnym wynikiem, drużyna Argentyny zaczyna się frustrować i popełniać coraz więcej błędów, co może owocować wyłącznie szansami na kontrataki dla szybkiej chorwackiej środkowej linii.

Kursy na bukmacher pl i innych legalnych portalach

Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce są na pewno świadomi, że Chorwacja może zaskoczyć. Tak było 20 lat, kiedy na Mundialu we Francji najpierw Chorwaci przegrali 0:1 z Argentyną, ale później w fazie pucharowej to oni zaszli dalej, zdobywając wtedy brązowy medal i tytuł króla strzelców. Jeśli tym razem Chorwacja ograłaby Argentynę, typerzy mogą liczyć na wypłatę nawet 7-krotności wniesionego zakładu, a w przypadku remisu będzie to kurs wyraźnie przekraczający 3.00.

Autor: DG