Real Sociedad – Sevilla

20.12 La Liga – Real Sociedad – Sevilla

      No Comments on 20.12 La Liga – Real Sociedad – Sevilla

Sevilla w tym sezonie nie ma większych szans na włączenie się do walki z zespołami z Madrytu czy Walencji i Barcelony do walki o czołowe cztery lokaty w lidze i najprawdopodobniej nie uda się jej powtórzyć awansu do Champions League w tym sezonie. Jeśli jednak miałoby się to udać, to w meczu następnej kolejki Primera Division na wyjeździe przeciwko Realowi Sociedad, Sevilla musiałaby zapewnić sobie 3 punkty. O zwycięstwo na trudnym terenie rywala 20 grudnia będzie jednak niezwykle ciężko, o czym najlepiej świadczą typowanie meczy forum dla profesjonalistów.

Real Sociedad teoretycznie wcale nie jest pozbawiony własnych motywacji, gdyż drużyna gospodarzy na chwilę obecną traci tylko 3 punkty do strefy dającej prawo gry w eliminacjach do Ligi Europy. Dla tej drużyny obecność w europejskich pucharach to rzadkość i większy prestiż niż dla Sevilli, więc motywacja będzie na pewno wysoka. Obstawianie meczy sts tego typu to dobry pomysł, ponieważ kursy są równie wysokie na każde rozstrzygnięcie i można dzięki temu mocno poprawić sobie kurs całego kuponu. Trafienie z typem wcale nie jest jednak takie proste – gospodarze to zespół grający najlepiej przed własną publicznością, a tak właśnie będzie 20 grudnia.

Real Sociedad jest nastawiony na otwartą i kontaktową wymianę ciosów, co do niedawna było także domeną Sevilli. W tym sezonie Sociedad ma jednak o 10 goli więcej – zarówno strzelonych jak i straconych. Nikt nie jest w tej sytuacji na straconej pozycji i zwycięscy mogą okazać się zawodnicy po prostu lepiej przygotowani mentalnie do potyczki, a przez to obstawianie meczy na żywo może być lepszym rozwiązaniem. Dzięki temu typer może najpierw wejść w mecz, zobaczyć jego przebieg i dopiero zagrać na nieco innych warunkach z bukmacherem live.