Olympique de Marseille vs Metz

2.02 Ligue 1 – Olympique de Marseille vs Metz – Sprawdź ofertę bukmacherów i zagraj.

Już wkrótce, bo 2 lutego, dojdzie w ramach następnej kolejki francuskiej League 1, do potyczki pomiędzy doskonale dysponowanym w tym sezonie OM, a drużyną z Metz, która skazywana jest przez dziennikarzy, analityków bukmacherskich, a coraz częściej nawet własnych fanów, na pożarcie. Analizując typy bukmacherskie na jutro nie da się uciec od doskonałych statystyk w meczach na własnym stadionie, jakie w tym sezonie Ligue 1 osiągnęła drużyna Olympique Marsylii.

Wszystkie publikowane w Internecie i na specjalistycznych forach typy bukmacherskie na to konkretne spotkanie są miażdżące i niekorzystne dla przyjezdnej drużyny. Nie można się zresztą dziwić, skoro Metz trafiło na dno ligowej tabeli już w czwartej kolejce i od tamtej pory nie opuściło 20 miejsca, a spadek z pierwszej ligi po tym sezonie wydaje się nieunikniony. Pięć wygranych meczów i piętnaście przegranych, to fatalny bilans, zwłaszcza jeśli zestawi się go z osiągnięciami OM z tego sezonu – 14 wygranych i tylko 3 przegrane mecze oraz jedna kolejka zaległa nadal dają drużynie Olympique Marsylia trzecie miejsce w tabeli z 47 punktami na koncie.

Wszystkie jutrzejsze typy bukmacherskie pewniaki na zwycięstwo gospodarzy, raczej nie pozwolą zarobić większych pieniędzy. Kurs na sukces gospodarzy to skromne 1.20-1.30, w zależności od operatora i bukmachera. Lepszym pomysłem może być wskazanie, z jak dużym handicapem OM da sobie radę dopisać trzy punkty do ligowego dorobku. Historycznie Metz ma ogromne problemy ze strzeleniem Olympiqowi z Marsylii chociaż jednego gola, natomiast Marsylczycy przeważnie aplikują przeciwnikom z Metz od 2 do 3 bramek. Takie typowanie przed najbliższą kolejką może zagwarantować bardzo wysoki kurs.