Mundial 2018 - Polska vs Senegal

19.06 World Cup – Polska vs Senegal – Strony bukmacherskie w Polsce za Orłami Nawałki

Ile są warte trzy punkty Polaków na bet365 w Polsce

Promocje bukmacherskie z okazji nadchodzących mistrzostw świata rozpoczęły się już wiele dni przed turniejem. Fani swoich reprezentacji najchętniej typują poszczególne wyniki w grupie i ilość strzelonych goli. Wraz z wyjściem Polaków ze swojej grupy mogą znacząco rosnąć także wygrane tych, którzy zdecydowali się typować nasza kadrę jako czarnego konia mistrzostw. Aby jednak wyjść z grupy, najpierw trzeba Mundial zacząć od wygranej za trzy punkty z Senegalem 19 czerwca. I chociaż pozycja w rankingu FIFA oraz personalia indywidualne zawodników z kadry powinny stawiać naszą kadrę w roli murowanych faworytów, to presja pierwszego spotkania oraz egzotyczny charakter rywala, mogą stanowić dla podopiecznych Adama Nawałki niemałe wyzwanie.

W przeszłości nie dochodziło do żadnych bezpośrednich potyczek polskiej reprezentacji z kadrą Senegalu, więc brak jest statystyk do analizy w tej mierze. Najciekawiej wypada kwestia ostatnich spotkań kontrolnych – Senegal przegrał z Chorwacją 1:2 w momencie, gdy Polska prowadząc z Chile 2:0 ostatecznie zremisowała po przeciętnej grze 2:2. Może się więc wydawać, że mecz 19 czerwca inaugurujący spotkania grupy G na Mundialu, będzie zupełnie nowym otwarciem i czystą kartą dla obydwu zespołów.

Gdzie najlepiej obstawiać mecze Polaków

Najlepsze kursy na Polaków dają naturalnie polskie zakłady bukmacherskie online, które śledzą poczynania naszej kadry wyjątkowo wnikliwie. Chcąc także zawalczyć o krajowego klienta, muszą odróżnić się od wielkich międzynarodowych bukmacherów jak bet365 czy bwin. Dlatego warto zaglądać na witryny etoto czy fortuny oraz sts, gdzie propozycje kursowe na wygranie meczu przez Polaków są bardzo atrakcyjne – nawet powyżej 2.20.

Autor: DG