Niemcy vs Meksyk

17.06 World Cup – Niemcy vs Meksyk – Czy Meksyk może zaskoczyć Niemców? Bukmacherzy tak sądzą

Bukmacherzy w Polsce nie są w stu procentach pewni Niemców

Chociaż stare piłkarskie przysłowie mówi, że „piłka nożna to gra, w której na boisku za piłką biega jedenastu mężczyzn, a na końcu wygrywają Niemcy”. I faktycznie ostatnie dwie dekady to nieustanna obecność niemieckiej reprezentacji na najwyższych etapach rozgrywek turniejów międzynarodowych. Nie dziwi więc, że przed rozpoczęciem rozgrywek w grupie F Niemcy znów stawiani są w roli faworytów nie tylko do wyjścia z pierwszego miejsca w grupie, ale również do awansu przynajmniej do półfinałów imprezy.

Najpierw Niemcy będą jednak musieli pokonać przeszkodę, jaką 17 czerwca stanowić będą reprezentanci zawsze groźnej kadry meksykańskiej. Za Niemcami przemawia jednak nie tylko ich doskonałe przygotowanie taktyczne i fizyczne, ale historia pojedynków bezpośrednich z Meksykiem. W dotychczasowej historii Niemcy grały trzykrotnie z Meksykiem, za każdym razem wygrywając – 2:1, 4:3 oraz 4:1. Legalni bukmacherzy sądzą więc, że i tym razem Niemcy dopiszą trzy punkty do swojego dorobku w pierwszym grupowym meczu, ułatwiając sobie dalszy udział w turnieju.

Obstawianie meczy przez Internet

U bukmacherów Niemcy i Brazylijczycy to główni faworyci całego Mundialu. Niewątpliwie jednak spore możliwości zarobienia daje obstawianie indywidualnych wyników w fazie grupowej. Jeśli kurs na zwycięstwo Niemców oferowany przez zakłady bukmacherskie nie jest zbyt wysoki (w zależności od strony od 1.50 do maksymalnie 2.00) warto pomyśleć o połączeniu takiego zakładu z typem np. na ilość bramek czy kartek. W ten sposób kurs całkowity ulega przemnożeniu, a wskazanie na zwycięstwo Niemców np. różnicą trzech bramek, pozwoli na podniesienie wartości całego zakładu kilkunastokrotnie.

Autor: DG