FC Koeln vs Hannover

17.02 Bundesliga – FC Koeln vs Hannover – Obstawić faworyta czy zaryzykować ? Zobacz nasze typy!

Piłkarze z Koln na pewno nie będą przyjeżdżali do Hannoveru na mecz 17 lutego w dobrych nastrojach, ale muszą być maksymalnie skoncentrowani, ponieważ zajmują ostatnie miejsce w tabeli i mają niemal gwarantowany spadek po tym sezonie do niższej ligi. Hannover przystępował będzie do meczu nie tylko w roli gospodarza, ale także w znacznie lepszych nastrojach, co powinno pozwolić na w miarę gładkie wygranie meczu. Gospodarze zajmują obecnie 10 miejsce w tabeli i po 20 kolejkach udało im się zabezpieczyć łącznie 27 punktów, wygrać 7 spotkań i strzelić w ich trakcie 28 bramek.

Nie dziwi więc, że większość legalnych operatorów na polskim rynku jak totolotek proponując kursy na mecz 17 lutego nie daje większych szans gościom. Zespół Koln w trakcie 20 kolejek wygrał tylko 3-krotnie, strzelając przy tym jedynie 15 bramek. Totolotek zakłady piłkarskie zwraca także naturalnie uwagę na kwestię przewagi własnego boiska, ale niektórzy typerzy rozważają możliwość zagrania na zespół gości. Wszystko przez fakt, że kurs na zwycięstwo Koln to na różnych stronach nawet 6.00 czy 7.00.

Dodatkowo, Bundesliga po przerwie zmienia dość mocno rozłożenie swoich sił i kluby nie tak dawno beznadziejnie wyglądające po regeneracji, transferach i przećwiczeniu nowych rozwiązań gry potrafią zaskoczyć każdego rywala. Spadek z 10 miejsca w tabeli, które obecnie zajmuje Hannover na przykładowo 15 miejsce teraz wydaje się mało prawdopodobne, ale kilka nieudanych kolejek w rundzie wiosennej może de facto oznaczać kompletne przetasowanie sił. Dlatego wybierając konkretne typy na zakłady lotto w internecie warto rozważyć wskazanie innych wariantów, jak ilość strzelonych bramek lub zagrać na żywo onlne. Właściwie każdy legalny bukmacher daje dzisiaj możliwość składania typów w trakcie trwania meczu live.