Olympique Lyon - Villarreal

15.02  Liga Europy – Olympique Lyon – Villarreal – Zobacz co mówią statystyki i zagraj.

Takie mecze jak Villarreal kontra Olympique Lyon, zwłaszcza w ramach Ligi Europy czy Ligi Mistrzów, przynoszą przeważnie wiele ekscytujących chwil i sportowych uniesień. Oba kluby są bowiem znane w Europie, zawsze daleko dochodzą w europejskich pucharach, dobrze radzą sobie aktualnie we własnych ligach i prezentują radosny, otwarty i ofensywny futbol, dzięki któremu pada wiele bramek. Nie dziwi więc, że sts bukmacher, podobnie jak inni legalni operatorzy z polskiego rynku, przygotowali specjalnie na mecz 15 lutego pomiędzy Lyonem a Villarreal ciekawe propozycje kursowe.

Obstawiać można naturalnie zwycięstwo w pierwszym lub drugim meczu, ale można także pokusić się o wskazanie faworyta całego dwumeczu i wytypowanie, kto z tej pary awansuje dalej. W takim wariancie dla sts nie ma znaczenia, jakim wynikiem skończyły się oba mecze i ile bramek zostało w nich łącznie zdobytych, ale tylko i wyłącznie to, kto ostatecznie zameldował się w kolejnej rundzie.

Analizując szanse obu drużyn na poszczególne mecze, przydatna może okazać się historia ostatnich spotkań obu klubów. Villarreal kilka kolejek wcześniej przegrał z samym Realem Madryt, ale piłkarze „żółtej łodzi podwodnej” wygrali następnie z Levante i Real Sociedad w ramach meczów Primera Division, co dostrzegli naturalnie bukmacherzy z sts zakłady bukmacherskie kontakt.

Z kolei Olympique Lyon swój ostatni mecz w lidze przeciwko Bordeaux przegrało 1:3, ale nieznacznie wcześniej odniosło zaskakujące zwycięstwo nad liderami Ligue 1 – PSG, a przy okazji w międzyczasie było w stanie ograć w Pucharze Francji kolejnego hegemona francuskiej piłki, AS Monaco.