Dania - Irlandia

14.11 Eliminacje MŚ – Irlandia – Dania

      No Comments on 14.11 Eliminacje MŚ – Irlandia – Dania

Losy dwumeczu w barażach strefy UEFA o miejsce na przyszłorocznym Mundialu w Rosji, pomiędzy Irlandią i Danią, rozstrzygnięte zostaną wraz z końcowym gwizdkiem spotkania 14 listopada. Gospodarzami rewanżu w tym barażu będą Irlandczycy, którzy trzy dni wcześniej rozegrają spotkanie na stadionie w Kopenhadze. 14 listopada o godzinie 20:45 dojdzie do rewanżu na stadionie Aviva Stadium w Dublinie. Jednym z polskich akcentów na ten wieczór będzie osoba arbitra głównego spotkania – mecz pomiędzy Irlandią a Danią poprowadzi najlepszy międzynarodowy polski sędzia ostatnich lat, Szymon Marciniak.

Już teraz obstawiać można swoje forbet typy, zarówno na zwycięstwo w całym dwumeczu i w efekcie awans na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 2018 roku, jak i na wynik każdego z indywidualnych spotkań barażowych. Kursy jeszcze przed pierwszym meczem są przeważnie dużo korzystniejsze, a po rozegraniu pierwszego z dwóch spotkań pomiędzy Irlandią a Danią, w zależności od wyniku, dojdzie do bardzo silnych korekt kursowych, nie tylko w forbet. Warto więc już teraz zastanowić się nad typem na mecz rewanżowy.

Faza zasadnicza etapu grupowego zakończyła się stosunkowo niedawno i bardzo wiele powiedzieć można o formie obu reprezentacji z ich miejsc i dyspozycji w swoich grupach. Danię i jej styl gry polscy kibice na pewno bardzo dobrze kojarzą, gdyż był to drugi zespół w grupie za Polakami, do ostatniej kolejki z matematycznymi szansami na wyprzedzenie naszej reprezentacji.

W forbet opinie przeważające, znajdujące swoje odzwierciedlenie w kursach, dotyczą raczej nikłych szans na awans gospodarzy, chociaż w samym Dublinie wynik może być np. remisowy. Irlandia to najgorsza pod względem statystycznym reprezentacja spośród tych awansujących, które zajmowały drugie miejsca (3 wygrane, 4 remisy, 1 porażka w grupie D). Bilans bramkowy Duńczyków na koniec eliminacji także wyglądał zdecydowanie okazalej (13-6 Danii przy 7-5 Irlandii).