Belgia vs Anglia

14.07 World Cup – Belgia vs Anglia – Polski bukmacher zaprasza na mecz o brąz

Belgowie w meczu o brąz z ogromnymi szansami według fortuna pl

Strony internetowe oferujące możliwość typowania wyników meczów mistrzostw świata powoli przeżywają coraz mniejsze oblężenie – typerom pozostały do wskazania już tylko dwie pary, walczące o mistrzostwo oraz o trzecie miejsce. Zaszczytny brązowy medal mistrzostw świata 2018 trafi na szyje piłkarzy Belgii lub Chorwatów albo Anglików, w zależności od tego kto 11 lipca okaże się lepszy w drugim półfinale rosyjskiej imprezy. Bukmacherskie strony przewidują, że Anglicy powinni wejść do finału przeciwko Francji, a Chorwaci ostatecznie uznają w końcu wyższość rywali i odpadną właśnie w półfinale.

Jeśli do tego dojdzie, Chorwaci mają prawo być zmęczeni – w 1/8 oraz ¼ finałów reprezentacja Chorwacji grała dwa razy po 120 minut i musiała zaliczyć serię stresujących rzutów karnych. Belgowie w tym czasie grali po 90 minut i prezentowali się lepiej niż dobrze od stron kondycyjnej, więc regeneracja i odbudowa biologiczna mogą mieć dla wyniku meczu o trzecie miejsce decydujące znaczenie. Już 14 lipca przekonamy się, kto zachował więcej sił i jest bardziej zdeterminowany, aby z Mundialu wrócić z medalem – nawet jeśli z najmniej wartościowego kruszcu.

Bukmacherzy zachęcają do ostatnich typów

Mecz o brąz zaplanowany na sobotę 14 lipca będzie jedną z ostatnich okazji do zarobienia na tegorocznych mistrzostwach świata. Kursy przygotowane zarówno na zwycięstwo jednej jak i drugiej strony są dość wysokie i pozwalają liczyć na względnie satysfakcjonującą wygraną. Typerzy obstawiający Belgię na stronach jak sts zakłady bukmacherskie czy milenium, mogą w tej chwili liczyć na wypłacenie około 2-krotności wniesionego zakładu w przypadku wygranej Belgów. Ci, którzy zdecydują się wskazać na Chorwatów, mogą na tych samych stronach liczyć na nieco większe kursy, rzędu od 2.00 do 2.50.

Autor: DG