Rosja vs Arabia Saudyjska

14.06 World Cup – Rosja vs Arabia Saudyjska – Mecz inauguracyjny Mundialu na portalu fortuna pl

Fortuna pl zaprasza do typowania meczu otwarcia Mistrzostw Świata 2018

Mistrzostwa Świata 2018 w piłce nożnej odbywają się w Rosji i zgodnie z dobrze znanym regulaminem tych rozgrywek od FIFA, w pierwszym meczu otwarcia po uroczystej inauguracji imprezy, gospodarz mierzy się z ostatnią drużyną swojej grupy. W tym roku oznacza to, że Rosjanie 14 czerwca zaprezentują się w Moskwie wszystkim kibicom, bukmacherom i dziennikarzom w starciu  z teoretycznie mało wymagającym rywalem, jakim jest Arabia Saudyjska. Jest to doskonała okazja do tego, aby porównać ze sobą strony bukmacherskie w celu wybrania tej z najciekawszymi propozycjami kursowymi i najbardziej atrakcyjnymi zakładami.

Zakłady bukmacherskie na mecz pomiędzy Rosją i Arabią Saudyjską raczej nie pozwolą na pojedyncze zainkasowanie sporej wygranej – sposobem na taką kumulację kursu na kuponie może być łączenie wskazania na zwycięzcę pojedynku z innymi warunkowymi zakładami specjalnymi jak chociażby ilość zdobytych goli czy pokazanych przez sędziego kartek. Prowadzona przez byłego trenera Legii Warszawa, Stanisława Czerczesowa reprezentacja Rosji nie miała najbardziej udanego okresu przygotowawczego do Mundialu – przegrywała Austrią, Francją, Brazylią i Argentyną, remisując tylko z Hiszpanią i Turcją. Na pewno jednak klasa przeciwników musi robić wrażenie, zwłaszcza jeśli zestawi się ich z rywalami Arabii Saudyjskiej (np. Grecja i Algieria).

Najlepsze kursy oferowane przez zakłady bukmacherskie

Bukmacherskie strony zachęcają do łączenia zakładów, albowiem samo wskazanie na zwycięstwo Rosji jest bardzo mało dochodowe. W zależności od serwisu bukmacherzy proponują za takie rozstrzygnięcie wypłacenie maksymalnego kursu rzędu 1.40. Remis, chociaż dałby już wypłatę nawet 7-krotności wpłaconej stawki, jest w ocenie analityków bukmacherskich i dziennikarzy bardzo mało prawdopodobny. Warto więc rozważyć wskazanie na ilość bramek, którą potencjalnie może udać się zdobyć podopiecznym Czerczesowa.

Autor: DG