Eintracht Frankfurt vs Bayern Monachium

12.08 Superpuchar Niemiec – Eintracht Frankfurt vs Bayern Monachium – Legalne zakłady na Superpuchar Niemiec: Eintracht pokona Bayern?

Zakłady bukmacherskie przez Internet – kto sięgnie po Superpuchar Niemiec?

Siódmy finał Superpucharu Niemiec z rzędu. Można powiedzieć, że Bayern Monachium zdominował te rozgrywki w takim samym stopniu, co Bundesligę, jednak w DFL-Supercup Bawarczycy wcale nie triumfują tak często, jak w rozgrywkach ligowych. Zauważmy, że w sześciu dotychczasowych finałach Superpucharu Niemiec ekipa z Monachium wygrywała ledwie trzykrotnie. W latach 2013 – 2015 FCB przegrało aż trzy finały z rzędu. Czy po dwóch latach zwycięstw znów nastąpi moment załamania? Najlepsze zakłady bukmacherskie online nie dopuszczają w ogóle takiego scenariusza. Ale Bayern w okresie okołowakacyjnym często zawodzi.

Który bukmacher internetowy wybrać?

Pod wodzą nowego trenera, Niko Kovacia, Bawarczycy pokonali 2:1 PSG, a następnie ulegli 0:2 Juventusowi i 2:3 Manchesterowi City. Jeśli dodamy do tego przegrany finał Pucharu Niemiec (1:3 z Eintrachtem Frankfurt w maju 2018 r.), widać, że to nie jest ta drużyna, która gromiła najlepszych w Bundeslidze. Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce wskazują wprawdzie, że faworytem wielkiego finału będą aktualni Mistrzowie Niemiec (stawka 1,49 w LV Bet), jednak nie powinniśmy skreślać szans Orłów (stawka 6,40). Szczególnie, że poprzedni zespół prowadzony przez nowego trenera Bayernu Monachium może narobić faworytowi problemów. Wielkie oczekiwania dotyczą przede wszystkim grającego w Eintrachcie wicemistrza świata, Ante Rebicia – to właśnie on będzie miał za zadanie upokorzyć Bayern, którego pierwszy skład w większości zakończył udział w mundialu na fazie grupowej. Czy Orły ponownie pokonają Monachijczyków? Nie jest to wykluczone. Z pewnością na Cmmerzbank-Arena czekają nas wielkie emocje. A start Superpucharu Niemiec punktualnie o 20:30 w tę niedzielę 12 sierpnia.

Autor: JB